Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Honda Sh 125i

viti i prodhimit 2012 | 2.300 Euro

125 cc, benzine, gjendja: e re, 2 vende, ngjyra: blu, Shitet honda Sh 125 i 2012 ne gjendje shume te mbajtur. Sherbimet e sapo bera. Super ekonomik per brenda qytetit. Ngitet dhe me patente te klasit B. Mund edhe te nderrohet me motorr me kubature me te madhe. Cmimi 2300 euro

Botuar më 27/09/2023
2.300,00 euro

Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale, Te Ndryshme

890 Euro

Gjendja: e perdorur, ngjyra: ndryshme, Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale, Bateri Gel, Goma, Karikus, Kontakt ne WatsApp: 00355683796169

Botuar më 28/08/2023
890,00 euro

Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale,

1.300 Euro

Gjendja: e perdorur, karroca per invalid, skutera per invalid me bateri,karroca elektrike, karroca manuale, bateri gel, goma, karikus,, Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale, Bateri Gel, Goma, Karikus, Kontakt ne WatsApp: 00355683796169

Botuar më 28/08/2023
1.300,00 euro

Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale, Te Ndryshme

890 Euro

Gjendja: e perdorur, ngjyra: ndryshme, Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale, Bateri Gel, Goma, Karikus, Kontakt ne WatsApp: 00355683796169

Botuar më 18/08/2023
890,00 euro

Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale, Te Ndryshme

890 Euro

Gjendja: e perdorur, ngjyra: ndryshme, Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale, Bateri Gel, Goma, Karikus, Kontakt ne WatsApp: 00355683796169

Botuar më 27/06/2023
890,00 euro

Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale, Te Ndryshme

890 Euro

Gjendja: e perdorur, ngjyra: ndryshme, Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale, Bateri Gel, Goma, Karikus, Kontakt ne WatsApp: 00355683796169

Botuar më 01/06/2023
890,00 euro

Kawasaki Ninja 300 (winter edition)

viti i prodhimit 2017 | 5.500 Euro

2.920 km, benzine, gjendja: e re, 2 vende, ngjyra: e zeze, ju lutem vetem telefonata serioze ose whatsaapp.motori ka gervishtje tek nje nga plastikat anesore (krahu i majte).motori nuk ka asnje difekt dhe eshte ne gjendje te shkelqyer, Shitet Kawasaki Ninja 300 (winter edition) i vitit 2017, i cili eshte teper i vecante ne llojin e vet.Motori eshte i ardhur nga USA dhe ka qene me zero kilometra.Aktualisht ka 2920 km te cilat jane bere ne rruge te gjata dhe shume pak brenda TiranesMarsha =6Sistem ABS (para dhe mbrapa)Goma Bridgestone.Arsya pse shitet eshte per te kaluar ne nje kategori tjeter. Cmimi pak i diskutueshem

Botuar më 12/05/2023
5.500,00 euro

MOTORR I RI " SYM SYMPHONY" PRODHIM 2022 SYM SYMPHONY 200CC

viti i prodhimit 2022 | 2.200 Euro

1.000 km, 200 cc, benzine, gjendja: e re, 2 vende, ngjyra: kaf, PRODHIM VITI 2022, 1000KM

Botuar më 11/05/2023
2.200,00 euro

SHITET MOTORR Elektrik me bateri City Coco

60.000 Leke

Ne gjendje shume te mire pune. Ngjyre e verdhe.

Botuar më 30/04/2023
60.000 leke

Yamaha MOTOTRRA NE SHITJE - 49 CC

90.000 Leke

49 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 2 vende, ngjyra: jeshil+bardhë, Shitet Yamaha 49 CC në gjendje perfekte me dokumente të rregullta rifreskuar targa 3 muaj më parë

Botuar më 24/04/2023
90.000 leke
)