Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Yamaha Transmesion

viti i prodhimit 1998 | 80.000 Leke

Ne gjendje te mire pune, dokumenta te paguara per nje vit.

Botuar më 24/03/2023
80.000 leke

Bmw Touring Gs 1200 1014

12.500 Euro

Ne gjendje te mire

Botuar më 16/03/2023
12.500,00 euro

Honda Integra 700 i sapoardhur ne gjendje perfekte, super ekonomik. I cdoganuar me 19/02/2023, me targa dhe siguracion per 1 vit - viti 2012 - 50 mij km

4.800 Euro

- 2 xhama ( i zi sportiv, i bardh per dimer)- 2 celsa origjinal- kamie automat dhe sekuencial (ne gjendje perfekte)- sherbimet e bera ne itali (vaj, filtra, zinxhir)

Botuar më 16/03/2023
4.800,00 euro

Piaggio Beverly 350 ST

3.700 Euro

Full opsion i sapoardhur, cdoganuar me 26/02/2023 ne gjendje perfekte- viti 2012- 39 mij km- ABS / ASR (kunder rreshqitjes gomes)- vaj/filter i sapondruar- 2 celsa origjinal

Botuar më 16/03/2023
3.700,00 euro

Honda Honda integra 700 cc me letra gjendje shum e mir me

4.900 Euro

Kosh oregjinal sherbime te bera vaj filtra goma te sapo vena 0 km cmim

Botuar më 16/03/2023
4.900,00 euro

Honda Motorr HONDA CBF1000F me ABS,

1.800 Euro

E ardhur nga Zvicra. E doganuar, Me Top Case, Versioni Sport. Super per udhtime te gjata. Per me teper info kontakto ne: 044342163

Botuar më 16/03/2023
1.800,00 euro

Honda HONDA CBF500 ABS

3.200 Euro

HONDA CBF500 ABS, E ardhur nga Zvicra, E doganuar, Me ABS, Me Auspuh sport, Ulsen special te ponuar, Ngjyra Piano Lack Black, telefononi ne Nr. 044342163

Botuar më 16/03/2023
3.200,00 euro

Honda Honda Integra,

viti i prodhimit 2013 |

700 cc, me dogan te paguar ne gjendje shume te mir, i sa po ardhur nga Zvicera.

Botuar më 16/03/2023
)