Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Volkswagen Passat

viti i prodhimit 2013 | 9.000 Euro

200.000 km, kambio: automatike, 2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e bardhe, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, shitet volkswagen passat 2.0 tdi se. viti 2013, automatike, 140 kuaj fuqi, 200000 km, e bardhe, sedilje me ngrofje, kasetofon me cd, baxho, etj..., Volkswagen Passat 2.0 TDI SE 2013.

Botuar më 12/01/2024
9.000,00 euro

Audi Audi Q5 S-line

14.400 Euro

E sapo ardhur nga kanadaja dogana e paguar e pa targuar. siguracioni paguarsedilje lekure, Benzinë 2000 kubik 225 mije km Full option Kamio automatike Baxha panoramike xhami qe hapet

Botuar më 06/01/2024
14.400,00 euro

Toyota RAV4

viti i prodhimit 2014 | 500 euro

18.100 km, kambio: manuels, 185 cc, gaz + essence, gjendja: utilisé, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: griti, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, Përshëndetje! Unë quhem Stambergs Dainis, jam nga Letonia, gjatë një udhëtimi të papritur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, vendosa t'i dhuroj dikujt një nga makinat e mia të bukura si falënderim Zotit për mbrojtjen që kishte mbi jetën time dhe familjen time. Nëse jeni të interesuar, mund të më kontaktoni përmes:Email: [email protected]

Botuar më 05/01/2024
500 euro

Volkswagen Golf 6

viti i prodhimit 2012 | 7.800 Euro

207.000 km, kambio: automatike, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, gome rezerve, sensor parkimi, mbyllje elektrike, tavan i hapur, Shitet Golf 6 ne super gjendje te mire

Botuar më 05/01/2024
7.800,00 euro

Hyundai Santafe

viti i prodhimit 2013 | 11.800 Euro

162.500 km, kambio: automatike, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem dvd, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Shitet Hyundai Santafe 2013

Botuar më 05/01/2024
11.800,00 euro

Toyota Yaris

viti i prodhimit 2008 | 4.200 Euro

170.000 km, kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, Shitet Toyota Yaris, 1.4 Nafte, Viti 2008, ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, nuk ka nevoje per asnje sherbim, letrat te sapoprera, sigurimi dhe taksat deri ne dhjetor 2024, kontrolli teknik deri ne dhjetor 2025Per me shume info kontaktoni 0696706559

Botuar më 30/12/2023
4.200,00 euro

Mazda MAZDA 5,

viti i prodhimit 2011 | 4.490 Euro

Kambio: manuale, 200 cc, benzine, ngjyra: e zeze, DOGANE TE PAGUAR. I GATSHEM PER IMPIANT GAZI. I ARDHUR NGA ZVICRA, ME 4 GOMA VERE REZERVE.

Botuar më 28/12/2023
4.490,00 euro

Toyota Corolla

viti i prodhimit 2006 | 4.200 Euro

199.000 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, Toyota Corolla ne gjendje shume te mire ,kamio automatike me targa shqiptare dhe dokumenta te rregullta.

Botuar më 28/12/2023
4.200,00 euro

Mercedez benz A Class 170 Elegance

viti i prodhimit 2000 | 1.300 Euro

165.000 km, kambio: manuale, 1.690 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: lejla, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, ngrohje sediljesh, radio me cd, gome rezerve, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, Shitet per arsye emigrimi A class 170 cdi, manuale me 165.000 km. I sapo investuar per mirembjatjen xhenerike dhe me siguracione te paguara + minikasko. Per me shume informacion dhe mundesi vizite-testi te automjetit shkruani ne Whatsapp ne numrin +355697072844

Botuar më 28/12/2023
1.300,00 euro

Mercedez benz GLC 250 2018

viti i prodhimit 2018 | 38.000 Euro

20.000 km, kambio: automatike, 204 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri - interno bezhe, Shitet GLC motori 200, benzine viti 2018. Makina eshte e zhdoganuar dhe me targa Shqiptare (AB025CR) . 9 marsha. Konsumi vertet minimal. Makina ka bere vetem 20.000 KM.Ne gjendje perfekte pothuajse e paperdorur. Superfull. Makina eshte e nje diplomati.Vetem 38000 Euro.Kontakto vetem ne Whatsapp: 0686077876

Botuar më 26/12/2023
38.000,00 euro
)