Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Volkswagen Passat

viti i prodhimit 008 | 5.300 Euro

220.000 km, kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, ngjyra: e zeze, e sapoardhur nga Gjermania, me dogane, te gjitha sherbimet e bera, xhama te zi origjnal, goma te reja

Botuar më 15/10/2019
5.300,00 euro

Mercedez benz A CLASS,

viti i prodhimit 2000 | 1.800 Euro

Kambio: automatike, nafte, ngjyre gri, dokumenTa te rregullta, te gjitha sherbimet e bera, ne gjendje perfekte.

Botuar më 14/10/2019
1.800,00 euro

Smart ForFour

viti i prodhimit 2004 | 2.700 Euro

220.000 km, kambio: manuale, 1.5 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, radio me cd, gome rezerve, mbyllje elektrike, tavan i hapur, 1.5 CDI nafte. Makina eshte ne gjendje shume te mire, viti prodhimit nentor 2004. Xhama elektrike, cd player, tavan panoramik. Makina eshte shume ekonomike. Shume pak e perdorur ne Shqiperi.

Botuar më 14/10/2019
2.700,00 euro

Suzuki grand vitara

viti i prodhimit 2007 | 5.700 Euro

150 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem dvd, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, shitet per arsye mos perdorimi targa kualidim dhe siguracion per 1 vit vaj filtra te ndruara tani 4x4, shitet makine

Botuar më 14/10/2019
5.700,00 euro

Alfa romeo 146

viti i prodhimit 2000 | 170.000 Leke

Kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, sistem dvd, esp, dritare elektrike, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, gome rezerve, disqe alumini, radio me usb, me dokumneta te rregullta

Botuar më 14/10/2019
170.000 leke

Peugeot 207

viti i prodhimit 2007 | 4.000 Euro

88.000 km, kambio: manuale, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, timon hidraulik, disqe alumini, dokumenta te rregullta, jeshile erret metalizato

Botuar më 14/10/2019
4.000,00 euro

Mercedez benz E Class 220 CDI

viti i prodhimit 2000 | 260.000 Leke

Kambio: automatike, 220 cc, nafte, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, me dokumenta te rregullta te sapo paguara. E ardhur nga Anglia. Mundesi nderrimi me makine tjeter

Botuar më 14/10/2019
260.000 leke

Bmw 320

viti i prodhimit 2006 | 5.000 Euro

290.000 km, kambio: automatike, 220 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizato, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, ne gjendje shume te mire

Botuar më 14/10/2019
5.000,00 euro

Bmw X5

viti i prodhimit 2009 | 11.000 Euro

225.000 km, ngjyra: e zeze, nafte, kambio automatike, fuqia motorit 3500 cm3, 4x4. ne vitin 2017 eshte importuar nga kanadaja dhe eshte perdorur ne turqi. te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel, Model 35d X drive

Botuar më 14/10/2019
11.000,00 euro

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi behet kesh ne dore. Mund te na dergoni ne VIBER dhe WHATSAPP fotot e automjetit qe keni per shitje. Adresa: Porcelan-Tirane.

Botuar më 14/10/2019
)