Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mercedez benz C CLASS

viti i prodhimit 1998 | 1.950 Euro

Automatike, kondicioner, ajerbeg, abs, disqe alumini, xhama elektrik, celes me pult, taksa dhe siguracion te prera deri ne shtator 2020. gjendje shume te mire motorrike dhe xheneri, cdi, ngjyra blu

Botuar më 13/09/2019
1.950,00 euro

Lancia Musa

viti i prodhimit 2006 | 2.350 Euro

Me benzine 1 4. ngjyre gri, tavan panoramik, me dy baxha elektrike, kondicioner, airbeg, abs, 5 porta, e sapo ardhur, me dogan gati per targa, ne gjendje perfekte, cdo gje ne funksion

Botuar më 13/09/2019
2.350,00 euro

Ford Ford C-Max

viti i prodhimit 2011 | 8.000 Euro

, i sapoardhur. çmimi, kambio automatike, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë bojeqielli-shumë i bukur, klima dixhitale, limitator shpejtësie, kasetofon origjinal me ekran të madh, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 107.000 km origjinale, disqe origjinale çerkin lega 17” me goma 90%, sensorë parkimi(fabrike) para-prapa, sensor drite dhe shiu, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike, 2 çelësa, me doganë,

Botuar më 13/09/2019
8.000,00 euro

Volkswagen Golf 6

viti i prodhimit 2011 | 9.300 Euro

Goma të reja pirelli 100%, sensorë parkimi prapa, tapiceri kamoshi e zezë, sensor drite dhe shiu, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, 2 çelësa, me doganë,, kambio automatike+ndërrim marshe në timon, 2.0 tdi, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë i bukur, klima dixhitale, limitator shpejtësie, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 117.000 km origjinale, disqe origjinale çerkin lega 17”

Botuar më 13/09/2019
9.300,00 euro

Ford Fiesta

6.500 Euro

Viti 2013, kambio manuale, 1.5 Tdci (naftë), ngjyrë gri e errët në blu-shumë i bukur, 5 porta, kompjuter bordi, klima, xhama-pasqyra elektrike, ABS, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 8 airbag, 93.000 km origjinale, sensorë parkimi prapa, dy çelësa, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, i sapoardhur.

Botuar më 13/09/2019
6.500,00 euro

Toyota Auris Hybrid

10.700 Euro

Viti 2014, kambio automatike, 1.8 benzinë+bateri, ngjyrë e bardhë-shumë e bukur, 5 porta, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh + kamera prapa, xhama-pasqyra elektrike, 8 airbag, 103.000 km origjinale, sensor drite dhe shiu, dy pulte, disqe çerkin lega 17" me goma 90% Hankook, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, e sapoardhur

Botuar më 13/09/2019
10.700,00 euro

Porsche Cayene

viti i prodhimit 2005 | 9.000 Euro

250.220 km, kambio: automatike, 4.500 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: blu e erret, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, Shitet

Botuar më 13/09/2019
9.000,00 euro

Mercedez benz C Class

viti i prodhimit 2015 | 30.000 Euro

57.000 km, kambio: automatike, nafte, 5 dyer, ngjyra: e bardhe, sistem dvd, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Super makine, full option!

Botuar më 13/09/2019
30.000,00 euro

Smart Panoramike

viti i prodhimit 2001 | 1.200 Euro

Benzine, ngjyra: e kuqe me gri, ne gjendje te mire pune, dokumenta te rregullta. Shitet per arsye emigrimi.

Botuar më 13/09/2019
1.200,00 euro

Volkswagen passat

viti i prodhimit 2007 | 5.300 Euro

279.000 km, kambio: automatike, 1.900 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e hirte (gri), sistem terheqje, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, full opsions,perdoruesi i pare ne Gjermani, jo ne koncensionar. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe shume e mirembajtur, full opsions, me dy celesa (pulta per ndezje). Pa asnje gervishtje jashte, tapiceri shume e paster. Dokumentat + siguracion te paguara

Botuar më 12/09/2019
5.300,00 euro