Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Audi A 3

1.850 Euro

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., viti 98, nafte 1.9 me I te kuqe, klima, ajerbek, abs, 3 porta, I modifikuar sport, me impiant muzike, disqe 17 sport, celes me pult, e zeze, taksa dhe siguracion deri ne nentor 2019

Botuar më 14/06/2019
1.850,00 euro

Opel Zafira

950 Euro

Pa dokumneta fare. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., viti 2002, nafte motor 2.2, kondicioner, ajerbek, abs, blu, 6+1 vende, 4 xhama elektrik

Botuar më 14/06/2019
950,00 euro

Volkswagen Caddy

viti i prodhimit 2010 | 7.500 Euro

Kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, ngjyra: blu, me dokumenta te paguara per 1 vit

Botuar më 14/06/2019
7.500,00 euro

Bmw Seria 5

viti i prodhimit 2003 | 4.900 Euro

240.000 km, kambio: automatike, 2.999 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, shitet

Botuar më 14/06/2019
4.900,00 euro

Mitsubishi Autokamper 1.6 cc

viti i prodhimit 1987 | 3.500 Euro

Gaz + benzine, shitet automjeti

Botuar më 14/06/2019
3.500,00 euro

Mercedez benz C200

viti i prodhimit 2005 | 5.300 Euro

Me dokumenta deri ne dhjetor 2019, shitet makine

Botuar më 14/06/2019
5.300,00 euro

Bmw X5

viti i prodhimit 2003 | 4.700 Euro

Kambio: automatike, nafte, sistem dvd, sedilje elektrike, shitet automjeti Bmw x5, full options me dokumentacion te paguar per nje vit

Botuar më 14/06/2019
4.700,00 euro

Toyota Yaris

viti i prodhimit 2010 | 3.700 Euro

Kambio: automatike, 1.2 cc, benzine, me kondicioner. Me dokumenta te sapo bera per 1 vit

Botuar më 14/06/2019
3.700,00 euro

Chevrolet Matiz

viti i prodhimit 2007 | 2.500 Euro

128.000 km, ne gjendje shume te mire, e pershtatshme per femra., automatike, 800cc benizne, gri metalizato

Botuar më 13/06/2019
2.500,00 euro

Volkswagen Golf 5

viti i prodhimit 2007 | 3.900 Euro

200.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, me goma te reja

Botuar më 13/06/2019
3.900,00 euro