Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Toyota Yaris

viti i prodhimit 2009 | 4.000 Euro

134.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, ngjyra: e verdhe, me dokumenta te rregullta per 1 vit, shitet

Botuar më 25/06/2020
4.000,00 euro

Chevrolet Aveo

viti i prodhimit 2011 | 3.300 Euro

149.800 km, kambio: manuale, 1.2 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, ngjyra: e bardhë, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, radio me cd, gome rezerve, sensor parkimi, mbyllje elektrike, ne gjendje të mirë mekanike e xhenerike., Shitet chevrolet aveo 1.2 benzin /gaz

Botuar më 24/06/2020
3.300,00 euro

Ford Focus

viti i prodhimit 2003 | 100.000 Leke

230.000 km, kambio: manuale, 108 cc, nafte, ngjyra: ngjyre blu, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, me portobagazh

Botuar më 24/06/2020
10.000 leke

Volkswagen golf 5

viti i prodhimit 2004 | 3.400 Euro

240.000 km, kambio: manuale, 190 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Shes Golf 5 2004 1.9 TDI 3500 eShes Golf 5 ngjyre te zeze motorr 1.9 nafte shum ekonomik.Makina eshte shum pak e perdorur dhe eshte perdorur nga femer.Ne gjendje shume te mire xhenerike.E gatshme per cdo lloj prove.

Botuar më 24/06/2020
3.400,00 euro

Suzuki grand vitara

viti i prodhimit 2007 | 5.700 Euro

150 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem dvd, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, shitet per arsye mos perdorimi targa kualidim dhe siguracion per 1 vit vaj filtra te ndruara tani 4x4, shitet makine

Botuar më 23/06/2020
5.700,00 euro

Audi Q5 Quatro full opsions

viti i prodhimit 2013 | 16.000 Euro

200.000 km, kambio: automatike, nafte, ngjyra: e kafte/bezhe, Full Panorame. navigator sensor parkimi ( serdile elektrike me grohje ) Full led fenera stopa pasqyra me palosje bluetoth aux e shume opsione te tjera. Shume ekonomik. Ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe estetike me te gjitha dokumentat te paguara

Botuar më 23/06/2020
16.000,00 euro

Chevrolet Spark

viti i prodhimit 2007 | 1.200 Euro

112.000 km, kambio: manuale, 1.000 cc, benzine, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, mbyllje elektrike, me dokumenta te rregullta deri ne maj 2019

Botuar më 12/11/2018
1.200,00 euro
)