Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Ford mondeo 2000

viti i prodhimit 1994 | 60.000 Leke

Kambio: automatike, benzine, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: vishnje, kondicioner, afati i dokumentave mbarojne ne fund te nentorit, shitet makine

Botuar më 17/06/2019
60.000 leke

Opel Astra/ portobagazh

viti i prodhimit 2001 | 1.700 Euro

115.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, ngjyra: e zeze, suguracion/kolaudim deri ne maj 2020, full option

Botuar më 17/06/2019
1.700,00 euro

Mercedez benz Benz C 220 CDI Avantgarde,

viti i prodhimit 2006 | 3.800 Euro

Kambio: automatike, me 202.000 km origjinale, dokumenta te paguara deri ne Tetor 2019, nafte, ngjyre gri, sedilje lekure, kambio automatike, timon ne krah te kundert, ne gjendje shume temire pune.

Botuar më 17/06/2019
3.800,00 euro

Volkswagen Golf 5

viti i prodhimit 2007 | 3.900 Euro

200.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, me goma te reja, Shitet

Botuar më 15/06/2019
3.900,00 euro

Alfa romeo

viti i prodhimit 2001 | 750 Euro

Kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, 3 dyer, ngjyra: jeshile, me dokumenta te rregullta

Botuar më 15/06/2019
750,00 euro

Kia Sportage

viti i prodhimit 2005 | 4.500 Euro

Kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, 4 goma te reja, e sapo Targuar

Botuar më 15/06/2019
4.500,00 euro

Ford Mondeo Berlino

viti i prodhimit 2003 | 1.700 Euro

185.000 km, kambio: manuale, 1.700 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sherbime te kryera

Botuar më 15/06/2019
1.700,00 euro

Ford FIESTA

viti i prodhimit 1998 | 650 Euro

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., benizne 1.2, motor Zetek, vishnje, kondicioner, dy xhamat elektrik, disqe alumini, 5 porta, taksa dhe kualidim+siguracion deri ne 25 dhjetor 2019

Botuar më 14/06/2019
650,00 euro

Volkswagen Golf 4

viti i prodhimit 1998 | 1.750 Euro

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., nafte 1.9, klima, blu, 5 porta, 4 xhma elektrik, disqe alumini, taksa dhe kualidim deri ne nentor 2019, sedile me ngrohje, mbyllje me pult

Botuar më 14/06/2019
1.750,00 euro

Volkswagen GOlf 4

viti i prodhimit 99 | 1.950 Euro

Dsqe alumini, taksa dhe siguracion te sapo prera per nje vit, manuale., nafte 1.9 me I te kuqe, 4 xhama elektrik, gri e erret, kondicioner, ajerbek, abs, 4 porta,

Botuar më 14/06/2019
1.950,00 euro