Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Toyota Corolla Verso

4.300 Euro

240.000 km, kambio: manuale, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalike, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, nuk ka nevoje per asnje sherbim. Dokumenta per 1 vit.

Botuar më 19/08/2019
4.300,00 euro

Mercedez benz Benz 240,

viti i prodhimit 1982 | 5.000 Euro

Ngjyre e bardhe, te gjitha sherbimet e bera komplet, çdo pjese origjinale te fabrikes. Dokumenta dhe taksat te paguara deri ne 2020.

Botuar më 19/08/2019
5.000,00 euro

Mercedez benz 240, nafte,

viti i prodhimit 1982 | 5.500 Euro

Ngjyre jeshile metalizato, motorr 300, kambio automatike, kondicioner origjinale i fabrikes, i lyer komplet nga e para. Çdo pjese origjinale e fabrikes. Dokumenta dhe taksat te paguara deri ne 2020. Çmimi

Botuar më 19/08/2019
5.500,00 euro

Mercedez benz E Class 200

viti i prodhimit 1990 | 2.750 Euro

220.000 km, kambio: manuale, benzine, kondicioner, me dokumenta te rregullta. Makine Epoke

Botuar më 19/08/2019
2.750,00 euro

Ford Focus

viti i prodhimit 2006 | 3.400 Euro

214.000 km, kambio: automatike, 1.6 cc, gaz + benzine, 3 dyer, ngjyra: gri e erret, impint i sapomontuar, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 19/08/2019
3.400,00 euro

Smart For two

viti i prodhimit 2007 | 4.000 Euro

80.000 km, kambio: automatike, benzine, gjendja: e perdorur, 2 dyer, 2 vende, ngjyra: e zeze, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, pasqyra elektrike, tavan i hapur, radio me usb, Shitet per arsye mosperdorimi. Me dokumenta te paguara shqiptare, Blere me zero kilometra

Botuar më 19/08/2019
4.000,00 euro

Mercedez benz B Class 200

viti i prodhimit 2008 | 6.000 Euro

180.000 km, kambio: automatike, nafte, 5 dyer, ngjyra: gri metalizato, dokumenta te rregullta, me targa sapo te bera, e sapoardhur nga zvicra, ne gjendje shume te mire, full opsion

Botuar më 19/08/2019
6.000,00 euro

Citroen C2

viti i prodhimit 2004 | 1.900 Euro

Kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, 3 dyer, 4 vende, ngjyra: gri, ne gjendje shume te mire, me te gjitha sherbimet e kryera

Botuar më 19/08/2019
1.900,00 euro

Audi A4

viti i prodhimit 2000 | 2.200 Euro

250.000 km, kambio: automatike, 1.896 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: portokalli, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, ngrohje sediljesh, radio me cd, gome rezerve, mbyllje elektrike, Automat, 1.9 TDI nafte, ngjyre e vecante, ngrohje elektrike sediljesh, Bagazhier me 6 cd, Kolaudim, Siguracion & Taksa deri ne janar 2020 Vetem 250,000 KM

Botuar më 19/08/2019
2.200,00 euro

Mercedez benz C Class

viti i prodhimit 2015 | 30.000 Euro

57.000 km, kambio: automatike, nafte, 5 dyer, ngjyra: e bardhe, sistem dvd, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Super makine, full option!

Botuar më 19/08/2019
30.000,00 euro