Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Opel Corsa

viti i prodhimit 2007 | 2.600 Euro

75.000 km, kambio: manuale, 1 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjy...

Botuar më 20/01/2020
2.600,00 euro

Ford Focus me portobagazh

viti i prodhimit 2000 | 22.600 Euro

Kambio: manuale, nafte, ngjyra: jeshile e hapur, goma te reja, dokumenta te rregullta deri ne janar 2021

Botuar më 24/01/2020
22.600,00 euro

Volkswagen Audi

viti i prodhimit 1999 | 2.000 Euro

Gaz + benzine, shitet makine me dokumenta

Botuar më 24/01/2020
2.000,00 euro

Mazda RX 8

viti i prodhimit 2003 |

Kambio: automatike, 1.3 cc, benzine, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e kuqe, me letra te paguara, shitet makine

Botuar më 24/01/2020

Peugeot 307

viti i prodhimit 2004 | 250.000 Leke

190.000 km, kambio: manuale, 1.600 cc, nafte, ngjyra: gri, me portobagazh, Me letra te rregullta deri ne janar 2021

Botuar më 24/01/2020
250.000 leke

Volkswagen golf

viti i prodhimit 2006 | 4.500 Euro

183.000 km, kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e kuqe, radio me cd, gome rezerve, Shitet Golf 5, 183.000 km, e sapoardhur, me dogane te paguar, viti 2006, ne gjendje shume te mire motorrike dhe tapiceria shume e rregullt. Makina eshte e gatshne per cdo lloj testimi.

Botuar më 24/01/2020
4.500,00 euro

Volkswagen Golf 5 Plus 1.9 TDI viti 2006

viti i prodhimit 2006 | 5.400 Euro

220.000 km, kambio: manuale, 74 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu e erret, sistem dvd, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, radio me cd, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, shitet golf gol 5 plus, Shitet Golf 5 Plus 1.9 viti 09/2006. Sapo jan bere vaj e filtra, jane nderruar ferrota dhe tambure te rinj te katra gomave, eshte bere rrip faze kit (rrip faze kit kontitech germany) letrat i mbarojne pas 11 muajsh. Eshte shum ekonomike 4.1 l/100 km, ngrohje sendilje sensore parkimi etj. Per te tjerat mund ta shifbi me afer. Cmimi 5400 €

Botuar më 23/01/2020
5.400,00 euro

Volkswagen Passat 2,

viti i prodhimit 2013 | 16.000 Euro

53.000 km, nafte, ngjyra: e zeze, ne gjendje shume te mire pune, dokumenta te rregullta. I sapo ardhur nga Kanadaja.

Botuar më 23/01/2020
16.000,00 euro

Skoda Fabia

viti i prodhimit 2003 | 2.500 Euro

220.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, ngjyra: gri metalizato, me dogane te pagusr e sapoardhur nga gjermania, shitet

Botuar më 23/01/2020
2.500,00 euro

Ford Fokus

3.900 Euro

99.527 km, kambio: manuale, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, ngjyra: zeze, Automjet motorr 1.4 benzine, i perdorur nga nje perdorues, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, blere i ri tek Ford, me historik liber sherbimesh, perdorur vetem me benzine super 100 , mbajtur gjithmone ne garazhd.

Botuar më 23/01/2020
3.900,00 euro

Opel Corso

viti i prodhimit 1999 | 1.000 Euro

220.000 km, kambio: manuale, 1.400 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, ngjyra: jeshile, dritare elektrike, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, me letra te rregullta e te paguara deri ne korrik 2020

Botuar më 23/01/2020
1.000,00 euro
)