Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mercedez benz 220

viti i prodhimit 2002 | 5.200 Euro

Kambio: automatike, nafte, ngjyra: gri, full option, me letra te rregullta

Botuar më 19/11/2019
5.200,00 euro

Opel corsa 1.2 benzin & gaz

viti i prodhimit 2007 | 4.700 Euro

87.000 km, kambio: manuale, 1.200 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizato, Inpjanti i gazit i sapo vene STAG me 3 vjet garanci Gomat te 4 te reja

Botuar më 19/11/2019
4.700,00 euro

Citroen C3

viti i prodhimit 2003 | 220.000 Leke

110.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: bojeqielli, dritare elektrike, airbag per shoferin, kondicioner, kontroll shpejtesie, gome rezerve, mbyllje elektrike, me dokumenta te paguara

Botuar më 19/11/2019
220.000 leke

Mercedez benz 220 C CLASS AVANTGARDE

viti i prodhimit 2004 | 4.499 Euro

280.000 km, kambio: automatike, 220 cc, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, (km i ka te vetat) full option, ka opsione clasik ose sport, motorri versioni i ri, e ardhur nga Gjermania me 23.05.2019, e zhdoganuar, me dokumenta deri me 23.05.2020. Ne gjendje shume te mire, me vetem nje pronar ne Gjermani dhe nje pronar ne shqiperi. ka 4 goma dimerore rezerve me disqe.

Botuar më 19/11/2019
4.499,00 euro

Volkswagen Golf 4

viti i prodhimit 2000 | 2.400 Euro

Kambio: manuale, 1.6 cc, gaz + benzine, ngjyra: gri metalixato, sistem dvd, sistem alarmi, airbag per shoferin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, disqe alumini, pasqyra elektrike, shitet makine me dokumenta

Botuar më 18/11/2019
2.400,00 euro

Nissan Qashqai+2

viti i prodhimit 2009 | 7.000 Euro

181.000 km, kambio: automatike, 1.995 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: vjollce, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, full options, shitet

Botuar më 18/11/2019
7.000,00 euro

Volkswagen Golf II

viti i prodhimit 1987 | 600 Euro

1.6 nafte, me letra, viti

Botuar më 18/11/2019
600,00 euro

Peugeot 206

viti i prodhimit 2000 | 1.650 Euro

97.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, me dokumenta te rregullta

Botuar më 18/11/2019
1.650,00 euro

Mercedez benz C Class

3.700 Euro

Ne gjendje shume te mire , me dokumenta te rregullta deri ne shkurt 2020, dhjetor 2001, ngjyra gri, manuale, kondicioner, ajerbeg, pasqyra dhe sedile elektrike, kamer ne pasqyre dhe parkim

Botuar më 18/11/2019
3.700,00 euro

Mercedez benz C Class Avantgarde C220 CDI

viti i prodhimit 2006 | 5.200 Euro

182.320 km, servis vaj & filtra, navigator, pilot automatik, kompjuter board, fenere bixenon, air condition, mbyllje qendrore, sensor shiu, sensor parkimi, sedilje elektrike me ngrohje, xhama, Xhama Elektrike, Pasqyra Elektrike, ABS, Airbag, Zeze Metalizato, Goma Hankook 90% te reja, Tapiceri e Paster etj.

Botuar më 18/11/2019
5.200,00 euro
)