Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Audi A6

viti i prodhimit 2014 | 15.500 Euro

172.000 km, kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, gome rezerve, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, i targuar ,vetem whatsapp:698187468

Botuar më 24/01/2020
15.500,00 euro

Audi A4

viti i prodhimit 2003 | 3.300 Euro

210.000 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu e erret, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, kilometrat i ka te sajat, Audi A4 1.9 nafte ne gjendje te shume te mire.Harxhon 4.5lit per 100km. Eshte makine e mbajtur mire. Eshte me klima. Gomat te sapo nderruarra.

Botuar më 24/01/2020
3.300,00 euro

Peugeot 308

viti i prodhimit 2010 | 3.500 Euro

109.000 km, kambio: manuale, 1.6 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizato, sistem dvd, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Motorr 1.6 HDI Nafte shume ekonomike. Konsumi i kombinuar 5L/100KM . E blere ne Koncesionare Peugeot me 0 KM , me libere sherbimesh, te kryera te gjitha ne koncesionare. Me Ekrane 7 inch, Kamera e pasme parkimi, disqe alumin 16 inch

Botuar më 22/01/2020
3.500,00 euro

Ford Focus

viti i prodhimit 2004 | 2.500 Euro

278.503 km, kambio: manuale, 1.753 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, gome rezerve, disqe alumini, mbyllje elektrike, radio me usb, Makina eshte ne gjendja te mire motorrike dhe xhenerike gjithashtu dhe estetike

Botuar më 20/01/2020
2.500,00 euro
)