Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Volkswagen Touareg

viti i prodhimit 2006 | 4.300 Euro

Ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike., nafte 2.5, automat, full opsion, gri e erret, taksa dhe kualidim deri ne fund te gushtit 2019

Botuar më 14/06/2019
4.300,00 euro

Nissan QASHQAI+2

viti i prodhimit 2009 | 7.500 Euro

179.000 km, kambio: automatike, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: violete e erret, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, ne gjendje shum te mire, pervec disa gervishtjeve parkimi

Botuar më 10/06/2019
7.500,00 euro

Chevrolet Captiva

viti i prodhimit 2009 | 7.700 Euro

190.000 km, kambio: automatike, 2 cc, nafte, 5 dyer, 6 vende, airbag, klima, mbyllje qendrore, kompjuter bordi, esp kasetofon cd/mp3, sensor parkimi, navigator, shitet

Botuar më 10/06/2019
7.700,00 euro

Volvo XC60

viti i prodhimit 2011 | 12.900 Euro

249.999 km, kambio: automatike, 2.4 cc, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e bardhe, airbag, klima, mbyllje qendrore, kompjuter bordi, xenon, esp, kasetofon cd/mp3, sensor parkimi,navigator, shitet

Botuar më 10/06/2019
12.900,00 euro

Mercedez benz GLK 320 CDI

viti i prodhimit 2009 |

Kambio: automatike, 2.9 cc, nafte, 5 dyer, shitet

Botuar më 10/06/2019

Toyota

4.500 Euro

Rav4 kamio manuale 4×4 klima 187 mije km 2.0 nafte

Botuar më 10/06/2019
4.500,00 euro

Bmw x5

1 Euro

Viti 20083.0 NaftNuk e kap taksa e lluksitFener Xenon/Bixeno2-Celsa me pultXhamat elektrikFener mjegulleFener me larjeNavigator origjinalTapiceri lekure ngjyr e zezXhama te zinjSensor shiuSensor dritashSensor parkimiAUX Mp3 BluetoothKomando ne timonKondicioner klimatikPilot automatik

Botuar më 10/06/2019
1,00 euro

Ford MAVERICK

4.000 Euro

VITI 2005 Benzine. Letra të paguara shqiptareKamio manuale. Në gjendje perfekte Motori dhe Kamio.Karoceria nuk ka asnjë gërvishtje. Tapiceri origjinale e fabrikes, ne gjendje te re. Disqe alumini , dhe goma te reja

Botuar më 10/06/2019
4.000,00 euro

Jeep

3.500 Euro

Cherok 2.4 benzin me impiant gazi viti 2005 km 236000. Me letra te paguara 22.05.19. Në gjëndje shumë te mire. Sherbimi i radhës është kryer. Gomat dimerore rezerve 5 cop të tjerat sapo të vëna. Sa është nderuar kit i fazës të motorit. Pjeset xhenerike janë vënë te reja. Makina jepet me garanci

Botuar më 10/06/2019
3.500,00 euro

Ford MAVERICK

4.000 Euro

VITI 2005 Benzine. Letra të paguara shqiptareKamio manuale. Në gjendje perfekte Motori dhe Kamio.Karoceria nuk ka asnjë gërvishtje. Tapiceri origjinale e fabrikes, ne gjendje te re. Disqe alumini , dhe goma te reja

Botuar më 10/06/2019
4.000,00 euro