Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Toyota rav 4

viti i prodhimit 1996 | 3.900 Euro

Kambio: manuale, 2.000 cc, benzine, 3 dyer, ngjyra: blu, Me letra te rregullta

Botuar më 17/01/2019
3.900,00 euro

Bmw X5

viti i prodhimit 2013 | 25.000 Euro

130.000 km, kambio: automatike, 3.000 cc, nafte, ngjyra: gri, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 15/01/2019
25.000,00 euro

Suzuki Vitara 4x4

viti i prodhimit 1997 | 2.450 Euro

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, ngjyra jeshile., nafte motorr 2000, kmbio automtike, 4 xhama elektrik, kondicioner, ajerbek, abs, 5 porta, taksa dhe siguracion i paguar deri ne qershor 2019

Botuar më 11/01/2019
2.450,00 euro

Mitsubishi Pajero

viti i prodhimit 2001 | 3.550 Euro

Taksa dhe siguracione te paguara deri ne korrik 2019, ne gjendje shume te mire., nafte 2.5, kondicioner, ajerbek, abs, 4 xhama elektrike, mbyllje qendrore, xhama te zinj original, 5 porta 4x4.

Botuar më 11/01/2019
3.550,00 euro