Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Bmw 318d

viti i prodhimit 2011 | 6.500 Euro

178.000 km, kambio: manuale, 1.995 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, radio me cd, gome rezerve, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, Makine e ardhur nga gjermania ne qershor . Cdo dokument i bere me revizion deri 2024 . Ne gjendje shume te mire . E shes sepse jam larguar nga Shqiperia ne shtator e smundem ta mbaj te parkuar.

Botuar më 05/12/2022
758.806 leke

Volvo Makina ne shitje - s60

viti i prodhimit 2013 | 11.500 Euro

151.000 km, kambio: automatike, 2.500 cc, gaz + benzine, ngjyra: vishnje, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 05/12/2022
1.342.503 leke

Porsche OKAZION! Porch Macan,

viti i prodhimit 2017 | 35.000 Euro

113.000 km, 300 cc, nafte, ngjyra: gri e erret, 113.000 km te bere, full option, taksa te paguara.

Botuar më 05/12/2022
4.085.879 leke

Ford Ranger

viti i prodhimit 2017 | 16.500 Euro

95.000 km, kambio: manuale, 2.2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e bardhe, sistem terheqje, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, Makina tip Ford Ranger, ne gjendje shume te mire, e perdorur nga nje indiviv, me goma te reja te perdorura vetem 500km, me adblu, me klima, te gjitha opsionet e tjera elektronike, vaj dhe filtra te sapo nderruar.

Botuar më 05/12/2022
1.929.860 leke

Citroen Makina - Saxo

1.500 Euro

Kambio: manuale, benzine, shitet citroen saxo 2001, në gjendje të shkëlqyer, shum e paster brenda dhe jashte, të gjitha shërbimet e kryera ne kohe, goma 80% të reja. Me kondicioner, siguracion deri ne dhjetor. Taksat deri ne maj 2023, kolaudim deri ne maj 2024. Motorr 1.1 makina ndodhet në Lezhë

Botuar më 04/12/2022
175.442 leke

Citroen Saxo 1.1 Benzin Viti 2001, 1.500 Euro

1.500 Euro

Kambio: manuale, benzine, shitet citroen saxo 2001, në gjendje të shkëlqyer, shum e paster brenda dhe jashte, të gjitha shërbimet e kryera ne kohe, goma 80% të reja. Me kondicioner, siguracion deri ne dhjetor. Taksat deri ne maj 2023, kolaudim deri ne maj 2024. Motorr 1.1 Benzin makina ndodhet në Lezhë

Botuar më 04/12/2022
175.442 leke

Mercedez benz GLK 250 BlueTec PANORAMIC

viti i prodhimit 2013 | 16.400 Euro

??makina eshte me gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera dhe nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi.•disponojme foto qe nga momenti i blerjes., •Nafte•Kambio Automatike•Marshe F1•220.000 km origjinale ( me te drejte kontrolli )•Tavan xhami PANORAMIC•Pilot automatik (Tempomat)•Aux,Navi,cd,tel, Bluetooth,Esp•Klima Dixhitale•Interiori Lekure ( LEATHER - GRAY (128A)•Sensor Shiu-Drite•Sendilje me memorje•Mbyllje qendrore•Xhamat e zinj origjinal•Bagazhi me hapje automatike me buton•Fener Bi-Xenon Intelligent light•Gomat e reja

Botuar më 02/12/2022
1.936.373 leke

Mercedez benz C class (W204) Avantgarde 220 Nafte Automat

8.500 Euro

2 çelsa.navi,cd,bluetooth,aux,phonetarga shqiptare ab dokumenta te paguara deri ne qershor 2023 kolaudimi ne shtator 2023targuar per here te par ne shqiperi ne 06/2021, Kambio Automatike170hpViti -12/2007Kilometra 223.000 OrigjinaleXhama te zinj para/mbrapa me license per 5 vitePasqyra me palosje automatike dhe tharjeKamera parkimiPilot automatik,Limitator shpejtesie,Sensor parkimi para/mbrapa nga fabrikaSensor gomashSensor dritashSensor shiuDrita ledStopa ledGanxh terheqese,Sendilet e para me komanda elektrike, Sendilet e pasme me palosje

Botuar më 02/12/2022
1.003.608 leke

Mercedez benz EVO E200 COMPRESOR BENZIN+GAZ AUTOMAT

8.400 Euro

COMPRESOR BENZIN+GAZ,VITI 2008,KAMBJO AUTOMATIKE,NAVIGATOR I MADH,KLIMA BI ZONA,PILOT AUTOMATIK,KOMANDA NE TIMON,SERDILJE LEKURE ME NGROHJE,TELEFON NE BORD,PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE,SENSOR PARKIMI,DRITA KSENON,GANXHE TERHEQJE,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT,TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA

Botuar më 01/12/2022
981.104 leke

Suzuki Vitara, 1.6 benzine gas, letrat dhjetor 2022.

viti i prodhimit 1989 | 3.200 Euro

Vitara 1.6 benzine gas.Impianti gasit i shenuar ne leje qarkullimi.Pulmon gasi i ri i sapovendosur me 0km.Bateri e re e sapovendosur me 0km.Vaj filtra dhe kit rriperash te sapo nderruar.Sediljet mbrapa ML-je lekure me palosje.Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike.Per anen estetike secili mund ta beje si te doje.Shume e pershtatshme edhe per terrene te veshtira.Ju lutem te kontak

Botuar më 01/12/2022
373.754 leke
)