Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Bmw Seria 7 individuale

viti i prodhimit 2007 | 6.300 Euro

260.000 km, full option, gjendje perfekte, ngjyre e zeze, dokumenta te rregullta

Botuar më 24/11/2020
6.300,00 euro

Audi Audi A6 2.7 tdi multitronic 7g 2008

viti i prodhimit 2008 | 6.800 Euro

207.000 km, kambio: automatike, 2.7 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: e zeze, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Shitet Audi 2.7 tdi mutitronic 7g 2008 ne super gjendje ekonomike ne rruge te gjata dhe shume komode

Botuar më 30/11/2020
6.800,00 euro

Volkswagen Golf 5 Plus

viti i prodhimit 2006 | 4.600 Euro

230.000 km, kambio: manuale, 77 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu e erret, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, ngrohje sediljesh, radio me cd, gome rezerve, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, sapo jan bere vaj e filtra, eshte bere rrip faze kit, sensor parkim, pilot aitomati, ngrohje sendilje, letrat i ka te bera deri ne nentor te 2021, shum ekonomike 4.1 l. 0694415165, Shitet Golf 5 Plus 1.9 TDI e vitit 09/2006

Botuar më 30/11/2020
4.600,00 euro

Chevrolet Epica

viti i prodhimit 2008 | 6.000 Euro

120.000 km, kambio: automatike, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e bardhe, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, sedilje me ngrohje+ me memorie, sensor parkim, pasqyra elektrike me palosje, Radio/Cd, Bord kompiuter, bagazhier me 6 Cd, Komanda në timon, sistem gazi BRC i montuar ne Gjermani 2300 euro me faturë, disponon 2 çelsa me pult. Vaj+filtra te ndërruara. Makina është në gjendje perfekte, pothuajse si e re. Ka edhe kompletin dimëror me 4 goma+ disqe alumini te tjera.Me dogane te paguar

Botuar më 30/11/2020
6.000,00 euro

Bmw x6

viti i prodhimit 2016 | 45.000 Euro

Kambio: automatike, nafte, full opsion 94000 km origjinale te vetat e sapo ardhur nga jasht shtetit 4 gome te reja michelin dokumentat sapo prera mund ta kontrolloni ku te deshironi esht ne super gjendje

Botuar më 30/11/2020
45.000,00 euro

Hyundai santa fee 3.3 V6

8.000 Euro

Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, sedilje lekure ngjyre bezhe , elektrike dhe me ngrohje, tapiceri shume e paster. Impiant muzike infinity , monitor (ekran) Dvd ne tavan. Baxho xhami , xhamat e pasme te erret origjinal , pasqyre antiverbim, . E gatshme per cdo prove tek servisi juaj i besuar.inpjant gazi te sapo montuar me 3 vjet garanci.Dokumenta te prera deri ne tetor 2021

Botuar më 30/11/2020
8.000,00 euro

Mercedez benz c 220 avandgarde

viti i prodhimit 2008 | 6.500 Euro

Kambio: automatike, nafte, makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar gati per targa

Botuar më 30/11/2020
6.500,00 euro

Mercedez benz c 200

4.200 Euro

EVO Automatik,Nentor 2006 me tre çelsa inoxi,vaj kambio dhe motorri te sapo bera, goma te reja disqe freni ferrota te nderruara,Me dogane te paguar, 1 pronar i vetemNe gjendje perfekte

Botuar më 30/11/2020
4.200,00 euro

Mercedez benz C-KLASE 220 avangarde

viti i prodhimit 2008 | 7.200 Euro

Navi,sensore parkimi,sensor drite,sensor shiu,kxeno,pasqyrat me palosje. e sapoardhur me dogane te paguar gati per targa

Botuar më 30/11/2020
7.200,00 euro

Mercedez benz E 220,CDI Classic

viti i prodhimit 2001 | 2.900 Euro

190.000 km, kambio: automatike, 210 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizat, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, radio me usb, shitet Mercedes Benz, E220,CDI, Classic, viti 2001, kambio automatike, nafte, me 190,000 km, te vertetura me dokumentacion, gjithcka e paguar deri ne qershor 2021. Gjendja motorike, xhenerike, tapiceri dhe kabine ne gjendje shume te mire.

Botuar më 29/11/2020
2.900 euro

Volkswagen WV Golf 5 portobagazh

viti i prodhimit 2008 | 4.300 Euro

250.000 km, kambio: automatike, 10.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 04 dyer, 5 vende, ngjyra: pana, sistem terheqje, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, SHITET WV Golf portobagazh ..1.9 nafte, automat,kondicioner.Gjendje shume e mire motorrike dhe xhenerike. Letrat e paguara deri ne shtator 2021.CMIMI I DISKUTUESHEM.

Botuar më 29/11/2020
4.300,00 euro
)