Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mercedez benz ML 270

viti i prodhimit 2003 | 5.000 Euro

246.000 km, kambio: automatike, 270 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem terheqje, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, larje feneresh,tambure te reja te sapo ber servis, Makina e vitit 2003,kambje automat,e zeze,tapiceri lekure e zeze,8 aibak,pasqyra me palosje dhe xhama elektrik,sensor parkimi para dhe mbrapa.larje feneresh,sensor larje xhami,limit shpejtesie,kseno,goma totalisht te reja "Continental" te porsa vendosura,taksa dhe kolaudim te bera me dt.18 mars dhe te vlefshme deri ne 18 mars 2021,siguracion per nje vit,sherbime te gjitha me liber sherbimesh,tambu

Botuar më 29/03/2020
5.000,00 euro

Ford GALAXY

viti i prodhimit 2002 | 2.200 Euro

Shitet makine me targa dhe dokumenta te paguara

Botuar më 23/03/2020
2.200,00 euro

Nissan

viti i prodhimit 2008 | 7.790 Euro

179.651 km, kambio: automatike, 1.995 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: bezhe, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, makina disponon 2 celesa. disponon liber servisi me te gjitha sherbimet e kryera ne kohe. 179742 km origjinale. prodhim 2008. makina eshte ne gjendje super., Nissan Qashqai, Diesel, Automat, Panorama, Lekure

Botuar më 23/03/2020
7.790,00 euro

Mercedez benz OKAZION SHUME I MIRE! SHITET BENZ NE GJENDJE SUPER. * MERCEDES ML350 4MATIC LOOK AMG AUTOMAT, *KAMBIO AUTOMATIKE TIP TRONIC, *BENZINE, *MOTORR I THJESHTE (BEHET ME GAZ 100%,

9.000 Euro

* VITI 2006, * LOOK AMG FABRIKE, * SENSOR SHIU DHE DRITE, *NAVI ME EKRAN TE MADH, *BAGAZHIER ME 6 CD, * DVD,AUX, * KARTE MEMORIE, * PILOT AUTOMATIC, * KOMPJUTER BORDI, * LIDHJE TELEFONI ME BLUETOOTH, * KLIMA TRONIC ME 2 ZONA +MBRAPA, * SEDILJE LEKURE ELEKTRIKE DHE ME NGROHJE, * BAXHA XHAMI, * FULL OPTION, * MILJE 61.000 (98.000KM), * 4 GOMA TE REJA BRIDGESTONE, * SERVISE TE KRYERA TE MERCEDESI.

Botuar më 22/03/2020
9.000,00 euro

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi behet kesh ne dore. Mund te na dergoni ne VIBER dhe WHATSAPP fotot e automjetit qe keni per shitje. Adresa: Porcelan-Tirane.

Botuar më 21/03/2020

Chevrolet Spark

viti i prodhimit 2007 | 1.200 Euro

112.000 km, kambio: manuale, 1.000 cc, benzine, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, mbyllje elektrike, me dokumenta te rregullta deri ne maj 2019

Botuar më 12/11/2018
1.200,00 euro
)