Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Volkswagen FURGON VOLSWAGEN CRAFTER,

30.000 Euro

Kambio: manuale, viti 2013, diesel, ngjyre e bardhe, klima. Ne gjendje shume te mire pune.

Botuar më 14/07/2019
30.000,00 euro

Mercedez benz Furgon Frigoriferik Freskues 5° deri ne 0°

12.000 Euro

Cmimi, viti 2009, me leje per te punuar brenda dhe jashte vendit. Dokumenta te paguara per 1 vit. Ne gjendje shume te mire pune, te gjitha sherbimet e bera jashte vendit. Shitet per mbyllje biznesi.

Botuar më 01/07/2019
12.000,00 euro