Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Ford Tranzit

viti i prodhimit 2002 | 380.000 Leke

Furgon mallrash, me dokumenta te rregullta

Botuar më 18/01/2019
380.000 leke

Volkswagen Sharon

180.000 Leke

Viti 97. 2000 euro, 6+1 vende, jeshuile, dokumenta te rregullta

Botuar më 17/01/2019
180.000 leke

Ford transit

viti i prodhimit 2008 | 10.000 Euro

270.000 km, kambio: manuale, 2.400 cc, nafte, me letra te rregullta dhe te paguara deri ne fund te 2019, 14+1 vende

Botuar më 15/01/2019
10.000,00 euro