Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Iveco Kamion me gjysemrimorkio IVECO EURO 5,

viti i prodhimit 1997 | 11.500 Euro

Nafte, ne gjendje shume te mire, me dokumentacion te rregullta deri ne Korrik 2023. Pesha neto :14800 KG.

Botuar më 16/03/2023
11.500,00 euro

Iveco Kamion Iveco EuroTech 240E42

2.000 km, 3 akse, trilateral (shkarkon ne 3 ane) vetshkarkus me jestek ajri. Me rimorkio 2 akse me jestek ajri qe shkarkon anash. Me vinxh FASSI F110c, 5 TON maksimal, 1 ton ne fund. Ne gjendje te mire pune.

Botuar më 16/03/2023

Iveco kamion Iveco me vinc, vinçi eshte i vitit 2007 dhe hapet 16.5m 4 dalje hidraulike dhe ngre 5.7t ne hap te pare.

viti i prodhimit 1997 | 11.500 Euro

Nafte, Pesha neto:14800 KG. Me dogane te paguar.

Botuar më 16/03/2023
11.500,00 euro

Iveco Kamion, 500 kw,

viti i prodhimit 2008 |

Kambio: automatike, i doganuar, Retarder.

Botuar më 16/03/2023

Volvo Kamion Volvo 320 me vinxh fasi 220,

Me karrel dopio gome. Ne gjendje te mire pune.

Botuar më 16/03/2023
)