Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Iveco Kamion me gjysemrimorkio IVECO EURO 5,

viti i prodhimit 1997 | 11.500 Euro

Nafte, ne gjendje shume te mire, me dokumentacion te rregullta deri ne Korrik 2023. Pesha neto :14800 KG.

Botuar më 16/03/2023
11.500,00 euro

Iveco Kamion Iveco EuroTech 240E42

2.000 km, 3 akse, trilateral (shkarkon ne 3 ane) vetshkarkus me jestek ajri. Me rimorkio 2 akse me jestek ajri qe shkarkon anash. Me vinxh FASSI F110c, 5 TON maksimal, 1 ton ne fund. Ne gjendje te mire pune.

Botuar më 16/03/2023

Mercedez benz ??Sprinter FRIGORIFER,

viti i prodhimit 2008 | 10.000 Euro

268.000 km, kambio: manuale, 200 cc, nafte, ngjyra: e bardhe, ??6 marshe, ??AC activ, ??Dokumentat per 1 vit. ??Koulaidimi per 2 vite. Shitet per arsye mosperdorimi.

Botuar më 16/03/2023
10.000,00 euro

Mercedez benz Springer 410,

viti i prodhimit 2000 | 9.500 Euro

Kambio: manuale, nafte, ngjyra: e bardhe, ne gjendje shume te mire, dokumentat te paguara per nje vit. Mushamaja ansore i mblidhet ne cikrik.

Botuar më 16/03/2023
9.500,00 euro

Volkswagen Krafter Furgon Frigorifer,

Kambio: manuale, 2.5 cc, nafte, tek gome, sapo ardhur nga Norvegjia, dogane + siguracion i paguar per 1 vit, pothuajse i ri.

Botuar më 16/03/2023

Iveco kamion Iveco me vinc, vinçi eshte i vitit 2007 dhe hapet 16.5m 4 dalje hidraulike dhe ngre 5.7t ne hap te pare.

viti i prodhimit 1997 | 11.500 Euro

Nafte, Pesha neto:14800 KG. Me dogane te paguar.

Botuar më 16/03/2023
11.500,00 euro

Iveco Kamion, 500 kw,

viti i prodhimit 2008 |

Kambio: automatike, i doganuar, Retarder.

Botuar më 16/03/2023

Volvo Kamion Volvo 320 me vinxh fasi 220,

Me karrel dopio gome. Ne gjendje te mire pune.

Botuar më 16/03/2023

Mercedez benz Sprinter 419, Frigorifer Carrier,

viti i prodhimit 2004 | 10.900 Euro

Kambio: automatike, 2.7 cc, nafte, Viti fundi 2004, i sapo ardhur nga Italia. Ne gjendje shume te mire xhenerike, motorrike dhe estetike. Goma te reja te saponderruara 100%.

Botuar më 16/03/2023
10.900,00 euro
)