Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Volkswagen TOURAN

viti i prodhimit 2004 | 3.300 Euro

197.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: bardhe, sistem dvd, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, Makina eshte ne gjendje te shume te mire motorrike ,xhenerike dhe estetike,te gjitha sherbimet e bera vaj,filtra,rrip faze se bashku me pompen e ujit, goma te reja. Letra deri ne 15 korrik 2020, me leje qarkullimi 6+1 (perdorur vetem si makine familjare).

Botuar më 23/05/2020
3.300,00 euro

Audi SUPER CMIMM Q7 S-line full opsione 2008, 3.0 TDI Quattro

viti i prodhimit 2008 | 11.500 Euro

232.000 km, kambio: automatike, 237 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri e hapur, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, cruise control, pasqyra elektrike me palosje, fener xenon, navigator, 2 celsa, xhama te zinj fabrike, nuk e kap taksa e luksit, ne gjendje shum te mire dhe nuk ka nevoje per sherbime

Botuar më 23/05/2020
11.500,00 euro

Ford Galaxy,

viti i prodhimit 2002 | 2.900 Euro

Model Ghia, kambio automatike, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.

Botuar më 22/05/2020
2.900,00 euro

Mercedez benz A KLAS A200 VITI 2005 AVANTGARD AUTOMATIK

viti i prodhimit 2005 | 4.000 Euro

179.000 km, kambio: automatike, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalik, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, A200 cdi AvantgardeShum i vecant ne lloin e vetKambio AutomatikeLarje fenerashSensor parkimi para dhe mbrapa.Sendilje gjysem lekur, me ngrohje dhe levizje elektrikeKasetofon me bagazhier me 6 cdkomanda ne timon4 xhamat elektrikgoma rezervevaj filtra , kemb motorrit te sapo nderruara.Servisi eshte bere disa 2000kmTaksa te paguara per 1 vit. deri te muajen janar shkurt

Botuar më 22/05/2020
4.000,00 euro

Renault Megane Scenic X-Mod Limited

9.500 Euro

Viti 2015, automat, 1.5 naftë, ngjyrë gri metalizato-shumë e bukur, 5 porta, navigator me ekran të madh me touch, kompjuter bordi, limitator shpejtësie, sensor drite dhe shiu, 83.000 km origjinale, ndezje-fikje me buton "Start/Stop", goma 100%, 8 airbag, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, dy çelësa, me doganë, e sapoardhur.

Botuar më 21/05/2020
9.500,00 euro

Ford Fiesta

viti i prodhimit 2006 | 1.700 Euro

Kambio: manuale, nafte, 2 dyer, ngjyre e bardhe, dokumenta te rregullta

Botuar më 21/05/2020
1.700,00 euro

Daewoo matiz

viti i prodhimit 2003 | 150.000 Leke

183.000 km, kambio: manuale, 800 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: jeshile, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, gome rezerve, mbyllje elektrike, makina eshte me dokumenta te rregullta.siguracion plus taksa plus kolaudim qe mbarojne ne nentor 2020.

Botuar më 21/05/2020
150.000 leke

Mercedez benz E CLASS

viti i prodhimit 2003 | 4.200 Euro

230.000 km, kambio: manuale, ngjyra: bezhe, sedilje elektrike, cdo sherbim i bere ne kohen e duhur, navigator i madh, sensor shiu, sensor drite, limitator shpejtesie, tempomat, drita xenon, e gatshme per cdo lloj prove, letra te paguara deri ne shtator 2020

Botuar më 20/05/2020
4.200,00 euro

Kawasaki Motorr

viti i prodhimit 2012 | 65.000 Leke

100 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 2 vende, ngjyra: blu, Motorr papaq me letra 48 targ e vogel grup 100 gjendje super

Botuar më 20/05/2020
65.000 leke

Opel Corsa

viti i prodhimit 2007 | 2.700 Euro

98.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalizzatto, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, gome rezerve, gjendje shume e mire,me liber servisi te Opel,dokumenta dhe siguracion te paguara deri ne 21 Janar 2021.

Botuar më 20/05/2020
2.700,00 euro
)