Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHPERNDARES Piceri Il Sole Kërkon të punësojë

Paga: 30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara |

( Motorrist). Me motorrin e picerise, Puna 8 ore. Nje dite ne jave pushim, Adresa: Un...

Botuar më 18/02/2020
30.000leke, ushqim falas + siguracione te paguara

RR. “DURRESIT”,

p. 85/1, sh. 3, | 125 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 125 M2, kati 4, e mobiluar me oriendi shtepiake. Jo agjensi. Çmim...

Botuar më 17/02/2020
35.000 leke

ALI DEMI

Rruga Idriz Dollaku | 105 M2 | 83.000 Euro

2+1, 105 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendj...

Botuar më 17/02/2020
83.000,00 euro

KODRA E PRIFTIT

Venue | 120 M2 | 78.000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Porcelanit.Kati 2 banim Orientimi Jug...

Botuar më 17/02/2020
78.000,00 euro

TREGU ELEKTRIK

tregu elektrik | 72 M2 | 95.000 Euro

Ambjenti është i pozicionuar te zona e Ali Demit.Kati 2 teknik • Sipërfaqja e am...

Botuar më 17/02/2020
95.000,00 euro

KAMARIER/E Garden bar

Paga: Paga mbi nivelin e tregut+sigurime |

Me eksperience pune, ambjent komod dhe familjare, Adresa: Blv Bajram Curri, Prane Dip...

Botuar më 17/02/2020
Paga mbi nivelin e tregut+sigurime

SUPER OKAZION!!! RR. MUHAMET DELIU, BUZE RRUGES KRYESORE

Tek Fresku, 70m larg nga Restorant Freskut, ngjitur me UKT-ne | 426 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera ambjent, 426 M2, gjysem bodrum, me dritare, 2 tualete, 2 dhoma zhveshj...

Botuar më 17/02/2020
1.300,00 euro

BLLOK

pranë LSI | 53 M2 | 95.500 Euro

• Open space. • Ballkon me pamje nga rruga • I investuar. • Sistem kondicioni...

Botuar më 15/02/2020
95.500,00 euro

OKAZION!! SHITET BIZNES BAR KAFE "IZZY",

Me pune dhe klientele te ngritur prej 2 vitesh. Ambient teper bashkohor, sip. brendsh...

Botuar më 15/02/2020
16.000,00 euro

MOTORRIST ART SERVIS Lider ne riparimin e automjeteve aziatike Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 35000 leke |

Arsimi: i mesem, Leje drejtimi: kategoria b, 1-2 vjet, 25-39, te dije te drejtoje mir...

Botuar më 14/02/2020
35000 leke

NE HYRJE TE BLLOKUT

perballe Junes | 50 M2 | 850 Euro

Jepet me qera dyqan, 50 M2, 1 banjo, bosh

Botuar më 18/02/2020
850,00 euro

21 DHJETORI

pas Hotel Mondial | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkohore dhe cilesore, ne pallate ri,, 70 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 18/02/2020
300,00 euro/muaj

SIPER SHKOLLES CAJUPI

Perballe spitalit femijeve | 70 M2 | 52.000 Euro

1+1+1dhome te vogel per femij,pallat i ri, 70 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, me hipoteke, orientimi lindje perendim. Nuk jepet me kredi bankare, vetem me lek kesh

Botuar më 18/02/2020
52.000,00 euro

SANITARE Kerkohet Per ne zonen Petro Nini Luarasi,

Paga: E kenaqshme |

Preferohet te kete eksperience te meparshme., mosha 30-45 vjece, te interesuarit te telefonojne tek numri i meposhtem

Botuar më 18/02/2020
E kenaqshme

RRUGA MUHAMET GJOLLESHA

tek Shkolla Sabaudin Gabrani, Ne rruge kryesore ne Unaze | 60 M2 | 850 Euro

Jepet me qera 2+1 per biznes , Kati 1 lidhet me shkalle te brendshme me katin e 2, 60 M2, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/02/2020
850,00 euro/muaj

STACIONI I FUNDIT I TIRANES SE RE

Mbrapa gjimnazit Besnik sykja | 105 M2 | 390 Euro

Apartment I mobiluar, 105 M2, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, Drejtim jug

Botuar më 18/02/2020
390,00 euro/muaj

UNAZA E RE

tek 2 rrethrrotullimeve, karburant Kastrati | 148 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1+2+ verande, 148 M2, 6 ambjente, kati 6, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, garazh 4000lek. Personat qe e duan me pak se nje vit mos te telefonojne. Nuk bashkepunoje me agjensi

Botuar më 18/02/2020
30.000 leke/muaj

XHAMLLIKU

Sheshi Shtraus | 25 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera ambjenti, 25 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, i pershtatshëm për aktivitete të ndryshme (zyrë, parukeri estetikë, rrobaqepsi,etj )

Botuar më 18/02/2020
15.000 leke/muaj

TEK PROKURORIA E TIRANES

PRANE SHKOLLES HASAN VOGLI | 108 M2 | 105.000 Euro

Shitet 2+1, 108 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/02/2020
105.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

rruga Bogdani | 126 M2 | 150.000 Euro

Shitet 2+1 ne pallat te ri, 126 M2, kati 4, verande, gjendja: shume e mire, pozicion nga dielli

Botuar më 18/02/2020
150.000,00 euro
)