Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Kerkohen Punetor

/ Punetore per prodhim xhami ne fabrike. Page e kenaqshme. Kushte te mira pune., Adre...

Botuar më 20/05/2019

SHITET BIZNESI PREJ 9 VITESH NE PRODHIMIN E KEPUCEVE ME POROSI

Biznes shume i suksesshem dhe me klientele te perzgjedhur nder vite. Arsyeja e shitje...

Botuar më 20/05/2019

NE KRYEZI I POSHTEM, TIRANE

siper resortit Panto | 3.000 M2 | 47.000 Euro

Shitet truall ndertimi me siperfaqe nga 1000 deri ne 3000 m², 3.000 M2, Vendodhja es...

Botuar më 19/05/2019
47.000,00 euro

KOMPANIA FANER Kerkon te Punesoje Menaxher/ Agjent shitjesh

Paga: shume e kenaqshme |

Dere me dere, per Tiranen dhe rrethet, me patente B dhe C, prioritet kane personat me...

Botuar më 18/05/2019
shume e kenaqshme

ARREDO FAB Kërkon të punësojë Prezantuese

Te produkteve elektroshtepiake. * Te interesuarat duhet te kene njohuri te gjuhes Ita...

Botuar më 18/05/2019

UNAZA E RE

Tek Bar Artisti | 66.5 M2 | 49.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 66.5 M2, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent...

Botuar më 17/05/2019
49.000,00 euro

SUPER OKAZION!RR. “ALI DEMI”

Rr. "Dhimiter Kamarda" | 161 M2 | 100.000 Euro

Shitet 5+1, 161 M2, kati 2, e mobiluar ose bosh,me hipoteke, pallat ekzistues, I rest...

Botuar më 17/05/2019
100.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

Myslym Shyri | 104 M2 | 128.000 Euro

Informacion mbi apartamentin: • Kati i 2 banim me ashensor • Sipërfaqa e apartam...

Botuar më 17/05/2019
128.000,00 euro

ORIGINAL MARINES Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune per filjalet tona ne Teg dhe Myslym Shyre. Me eksperience pune ne...

Botuar më 17/05/2019

OKAZION! SHITET BIZNES FARMACEUTIK,

ME PUNE DHE KLIENTETE TE NGRITUR PRE 7 VITESH SI DHE ME KONTRATE TE FONDIT TE SIGURIM...

Botuar më 17/05/2019
37.000,00 euro

ALMIR DERVISHAJ Kërkon të punësojë Mekanik

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 40.000 Leke |

Eksperience: 1 vit - 2 vjet, Arsimi: mesem profesional, Leje drejtimi: kategoria b, PërshkrimiArt Servis lider ne autoriparimin e markave Toyota, Mitsubishi, ofron mundesi punesimi per profesionin:- Mekanik Automjetesh.DetyratNen udheheqjen e Pergjegjesit te Servisit te kryeje detyrat qe i caktohen ne lidhje me mirembajtie e automjeteve.Te bashkepunoje ne grupTe jete i komunikueshem.KualifikimetEksperianca e punes 1-2 vjet.Mosha deri ne 40 vjec.ShënimeBashkepunimi me ne kurorezohet me kenaqesi ne pune dhe me page te kenaqshme!Te interesuarit te kontaktojne ne nr. cel: 067 222 1111, Tiranë, Adresa: Autostrada Tr-Dr, ne rruge dytesore, mbrapa Kompleksit Eiffel

Botuar më 21/05/2019
Paga: 40000 Leke

SUPER CMIM! PRANE RRUGA URES, TEK KOMISARIATI NR. 4,

rruga Vangjel Capo, | 74 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, 74 M2, kati 3, pallat me tulla silikat, me vend parkimi, e mobiluar, 2 banjo, + magazine te perbashket. Me certificate pronesie

Botuar më 21/05/2019
75.000,00 euro

OKAZION! RR. “MUHAMET GJOLLESHA”, PAS POSTE TELEGRAFIT,

ne Qendren e Biznesit, | 17.3 M2 | 53.000 Euro

Shitet dyqan, 17.3 M2, kati 3, Me hipoteke. I pershtatshem per zyra, dyqane ose biznese te ndryshme private.

Botuar më 21/05/2019
53.000,00 euro

OKAZION! RR.“SADIK PETRELA”,

prane Club Venue | 200 M2 | 540.000 Euro

Shitet Bar Kafe, 200 M2, ambient I brendshem+70m² ambient i jashtem, kati I, e kompletuar totalisht, aktualisht ne gjendje pune, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme.

Botuar më 21/05/2019
540.000,00 euro

OKAZION! RR.“SADIK PETRELA”,

prane Club Venue | 200 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qera Bar Kafe, 200 M2, ambient I brendshem+70m² ambient i jashtem, kati I, e kompletuar totalisht, aktualisht ne gjendje pune, klientele e rregullt, xhiro e kenaqshme.

Botuar më 21/05/2019
1.800,00 euro

HOTEL IONIAN NE DHERMI Kërkon të punësojë Recepsioniste

(Femer). Me pervoje pune dhe gjuhe te huaj. Ushqim dhe strehim i siguruar, Adresa: Dhermi, hotel "Ionian"

Botuar më 21/05/2019

Lavazh Tirona Kërkon të punësojë Punetor lavazhi

Mosha mbi 18 vjeç, Adresa: Rr. “Barrikadave”, perballe shkolles 9-vjeçare "Lidhja Prizrenit"

Botuar më 21/05/2019

HOTEL IONIAN NE DHERMI Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me pervoje pune. Ushqim dhe strehim i siguruar, Adresa: Dhermi, hotel "Ionia"

Botuar më 21/05/2019

Bizarre Lounge Bar ne Lungomare, Vlore, kerkon staf ne pozicionin e: Banakier/e

(Coctail), me më shume se 7 vjet eksperience pune. Puna eshte aktive ne Beach Bar dhe per ambientet e Lounge Bar. Akomodim i siguruar. Kushte shume te mira pune, Adresa: Vlore, ne Lungomare. Vizitoni faqen tone ne insta: https://instagram.com/bizarre_lounge_bar ose ne facebook:Cafe/Bizarre-Lounge-Bar

Botuar më 21/05/2019