logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 866707
no image

PERFAQESUES/E SHITJESH TECNOGYM - Profesionisti per nje nga klientet tane lider ne fushen e Pllaka&Hidrosanitare dhe Arredim kerkojme:

Tirane • Albania

1016

PËRSHKRIMI

PERFAQESUES/E SHITJESH TECNOGYM - PROFESIONISTI PER NJE NGA KLIENTET TANE LIDER NE FUSHEN E PLLAKA&HIDROSANITARE DHE ARREDIM KERKOJME:

Me eksperience ne fushen e shitjes, puna 8 ore ne dite, 1 dite pushim ne jave.transporti mbulohet nga kompania., Tiranë

SEKTOR

Njoftime pune

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED