logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 796201
no image

KUZHINIER/E Sol Tropikal by Melia International Hotels Melia International Hotels eshte rrjeti spanjoll i perbere nga 374 hotele te shperndare ne 40 shtete dhe 4 kontinente.

Durres • Albania

1016

PËRSHKRIMI

KUZHINIER/E SOL TROPIKAL BY MELIA INTERNATIONAL HOTELS MELIA INTERNATIONAL HOTELS ESHTE RRJETI SPANJOLL I PERBERE NGA 374 HOTELE TE SHPERNDARE NE 40 SHTETE DHE 4 KONTINENTE.

Aplikant per kuzhinier duhet te kene pervoje pune te meparshme ne kete pozicion, te jene njohes te kuzhines italiane dhe asaj mesdhetare si dhe te kene fleksibilitet me oraret e punes., kerkohet eksperience pune e meparshme si kuzhinier., ofrohet mundesia per te fituar pervoje pune nderkombetare duke punuar prane shefave me te mire internacional ne kushte shume te mira pune. kompania garanton vaktin ushqimor pa pagese. ofrohet mundesi transferimi ne te gjithe rrjetet e melia., te interesuarit te aplikojne duke derguar cv ne adresen e e-mail: [email protected] ose kontaktoni ne numrin e telefonit 0684054833., Adresa: Plepa, Durrës

SEKTOR

Njoftime pune

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED