logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 800739
no image

KAMARIER/E Sol by Melia International Hotel shpall pozicionin e punes kamarier/e per restorantet dhe baret e tij

Durres • Albania

1016

PËRSHKRIMI

KAMARIER/E SOL BY MELIA INTERNATIONAL HOTEL SHPALL POZICIONIN E PUNES KAMARIER/E PER RESTORANTET DHE BARET E TIJ

Gjuhet e huaja: anglisht, Preferohen kandidat me pervoje ne kete pozicion. Personat me pervoje nderkombetare kane perparesi. Kandidatet duhet te kene njohuri te gjuhes angleze ose italiane., ofrohet pervoje pune ne nje ambient internacional ne kushte pune shume te mira. garantohet nga kompania nje vakt ushqimor falas sipas turneve perkatese., per te aplikuar per kete vend pune dergoni cv tuaj ne adresen e e-mailit [email protected] ose kontaktoni ne numrin e telefonit 0684054833, Adresa: Plepa, Durrës

SEKTOR

Njoftime pune

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED