logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 809106
no image

SANITARE Kerkohen sanitare me kohe te plote per pastrim apartamentesh me qera ditore

Tirane • Albania

1016

PËRSHKRIMI

SANITARE KERKOHEN SANITARE ME KOHE TE PLOTE PER PASTRIM APARTAMENTESH ME QERA DITORE

Vetem me eksperience ne hoteleri dhe struktura te ngjashme.Nje dite pushimi ne jave., ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Takimet ne qender te Tiranes tek ish kinema 17 nentori, Tiranë

SEKTOR

Njoftime pune

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED