logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 759379
no image

TERAPISTE ABA Njoftime pune - Kopesht & cerdhe Kërkon të punësojë

Tirane • Albania

1016

PËRSHKRIMI

TERAPISTE ABA NJOFTIME PUNE - KOPESHT & CERDHE KËRKON TË PUNËSOJË

Me eksperience pune ne cerdhe dhe kopesht, kushte shume te mira pune, te interesuarat te dergojne cv ne adresen email ose ne whatsapp, Adresa: Adresa 1: Rruga Nacionale Tiranë-Farkë, km 5, SAUK I VJETER Perbri rezidences TOUCH OF THE SUN dhe perballe NEW YORK SCHOOLS & MARIF farm KINDERGARDEN, Adresa 2: Selvia, Tiranë

SEKTOR

Njoftime pune

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED