logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 1044843
3588571712071114575348566567_603903.jpg

MOTORRIST PER SHPERNDARJE NJOFTIME PUNE - ERA RESTORANT Kerkon te punesoje: Shperndares me motorr

Tirane • Albania

1016

PËRSHKRIMI

MOTORRIST PER SHPERNDARJE NJOFTIME PUNE - ERA RESTORANT KERKON TE PUNESOJE: SHPERNDARES ME MOTORR

Te jete i paisur me leje drejtimi. Te njohe shtrirjen teritoriale te Tiranes. Mosha mbi 20 vjeç. Motorri mundesohet nga kompania, te interesuarit te paraqiten prane zyrave qendrore te "eres" ose te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. Perlat Rexhepi, pallati Unicom, Tirane

SEKTOR

Njoftime pune

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

Njoftime pune

Publikuar më 02/04/2024

Kontakto njoftuesin

Shiko numrin