logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 763089
njoftime-Gazeta-Celesi_16783832221281346480_56809_4.jpeg

KUZHINIER/E Njoftime pune - NASSAU DHERMI, kerkon te punesoj staf: Kuzhinier/e

Himare • Albania

1016

PËRSHKRIMI

KUZHINIER/E NJOFTIME PUNE - NASSAU DHERMI, KERKON TE PUNESOJ STAF: KUZHINIER/E

Akomodimi dhe Ushqimi mbulohet nga kompania. Puna Maj-Shtator 2023

SEKTOR

Restorant - bar - hoteleri - turizem

DETAJET E KOMPANISE

EMRI I KOMPANISE

njoftime pune - NASSAU DHERMI, kerkon te punesoj staf: Kuzhinier/e

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED