logo

Çelësi

Tracking pixel for ad 808211
7546421684996713714908282333_671829.jpg

AGJENT SHITJESH NJOFTIME PUNE - KOMPANIA FANER kerkon te punesoje: AGJENT SHITJESH / MENAXHER SHITJESH

Tirana, Tirana County, Albania • Tirane • Albania

1016

PËRSHKRIMI

AGJENT SHITJESH NJOFTIME PUNE - KOMPANIA FANER KERKON TE PUNESOJE: AGJENT SHITJESH / MENAXHER SHITJESH

Per rrethet dhe Tirane, banues ne Tirane. Te kete patente te klasit B dhe C (dhe CAP) . Puna 5 dite ne jave, e shtuna dhe e diela pushim, te kete eksperience pune si agjent shitjesh ne artikuj ushqimor, kushte te mira pune, 1 muaj pushim ne vit, te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit dhe cv te dergohen ne adresen e mail-it, Tiranë

SEKTOR

Njoftime pune

ad

KARTA EXTRA

Është një kartë klienti e cila mund të përdoret në të gjitha dyqanet, lokalet, baret dhe restorantet afër teje… por edhe më tej! Mund të blesh atë që do, ku të duash dhe kur të duash duke mbledhur pikë që do të të shërbejnë si bonuse për blerjet dhe shërbimet e ardhshme që do të bësh.

Ofertat e javës

Eksploro ofertat e javës, gjej çmimin më të mirë për produktin tënd. Profesionistët tanë do të ndihmojnë të gjesh zgjidhjen më të mirë për ty.

Kërko preventiv

Kërko një ofertë të detajuar për produktin tënd.

Ja disa këshilla për ty

Që njoftimi yt të jetë sa më efektiv dhe i suksesshëm, ndiq disa këshilla të rëndësishme që do të ndihmojnë në këtë proçes.

Çelësi është zgjidhja perfekte për ty si qytetar apo biznes

ad

EXPIRED