Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNONJES/E

Kerkohen

Kriteret

Per prodhim xhami ne fabrike. Kushte te mira pune.

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Rr. "Myslym Keta"

Botuar më 15/02/2020

)