Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SALDATOR Kompani Private Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(me argon dhe elktrogjen). Mosha 45 vjec.Puna 8.00-16.30

Botuar më 20/10/2019
e kenaqshme

HIDRAULIK Firme Hidraulike Kërkon të punësojë

Paga: ofrohet pagese shume e mire + sigurime |

(Ustallare) me eksperience pune

Botuar më 18/10/2019
ofrohet pagese shume e mire + sigurime

SHOFER KAMIONI Skela Martini Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Kamez, Tiranë

Botuar më 16/10/2019
e kenaqshme

PUNETOR Skela Martini Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Kamez, Tiranë

Botuar më 16/10/2019
e kenaqshme

PUNETOR Firme Private Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per prodhime beton. Me ose pa eksperience pune, Adresa: Kthesa e Kamzes, prane Casa Italias

Botuar më 15/10/2019
e kenaqshme

KONSULENT/E IMOBILIAR Re/Max Infinity Kërkon të punësojë

Paga: me % |

Jemi energjik, ambicoz ne kerkim te nje karriere te gjate profesionale,keni aftesi te mira komunikuese, menaxhuese dhe bashkepunuese. Jepi vetes nje mundesi karriere dhe biznesi. Ne ofrojme trajnime profesionale brenda dhe jashte vendit.Website personal.Buxhet vjetor marketingu. Mundesi karriere te palimituar.Apliko tani:http//remaxinfinity.al/apikoperpune/Dergo Cv ne: infinity@remax-albania.alPer me shume Informacion kontakto:

Botuar më 14/10/2019
me %

KOMPANI PRESTIGJOZE NDERTIMI Kërkon të punësojë Mjeshter skelerie

Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit ose te dergojne CV ne adresen e e-mailit, Tiranë, Adresa: Laprake

Botuar më 14/10/2019

KOMPANI PRESTIGJOZE NDERTIMI Kërkon të punësojë Inxhinier ndertimi

Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit ose te dergojne CV ne adresen e emailit, Tiranë, Adresa: Laprake

Botuar më 14/10/2019

MEKANIK Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Mirembajte – Operator (nje person qe ti beje te dyja punet), per impiant thyeje intertesh nga mali (Gurrore), Adresa: Kamez

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme

PUNETOR MAGAZINE Kompani Private Kërkon të punësojë

Paga: e mire |

I thjeshte, mosha 19 – 35 vjeç, Adresa: Rr. "Siri Kodra".

Botuar më 14/10/2019
e mire
)