Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

EDUKATORE

Njoftime pune - KOPESHT PRIVAT

Kërkon të punësojë

Kriteret

Edukatore per bebe 0-2 vjec.Kushte shume te mira pune. Te jete e dashur me femijet

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Rr. “Aleksander Moisiu”. Per me teper lutemi kontaktoni ne numrin e telefonit
Tiranë

Botuar më 26/05/2023

)