Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale,

1.300 Euro

Gjendja: e perdorur, karroca per invalid, skutera per invalid me bateri,karroca elektrike, karroca manuale, bateri gel, goma, karikus,, Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale, Bateri Gel, Goma, Karikus, Kontakt ne WatsApp: 00355683796169

Botuar më 06/12/2023
1.300,00 euro

Yamaha SHITET X Max 300 CC OKAZION!

viti i prodhimit 2018 | 5.000 Euro

300 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 2 vende, ngjyra: e zeze , blu, 20.000 km, 300 cc, benzine, gjendja: e perdorur, ngjyra: blu e erret, - Traction Control, ABS, Keyless (dy celesa origjinal + celesin mekanik)- Goma Metzeler te reja 10/10- Aksesore shtese - Kosh GIVI + Bazament- Sherbimet e kryera me liber tek Moto Taso- Taksa / siguracion te paguara deri ne 20245.000 Euro Total I diskutueshem

Botuar më 07/11/2023
5.000,00 euro

Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale, Te Ndryshme

890 Euro

Gjendja: e perdorur, ngjyra: ndryshme, Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale, Bateri Gel, Goma, Karikus, Kontakt ne WatsApp: 00355683796169

Botuar më 28/08/2023
890,00 euro

Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale,

1.300 Euro

Gjendja: e perdorur, karroca per invalid, skutera per invalid me bateri,karroca elektrike, karroca manuale, bateri gel, goma, karikus,, Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale, Bateri Gel, Goma, Karikus, Kontakt ne WatsApp: 00355683796169

Botuar më 28/08/2023
1.300,00 euro

Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale, Te Ndryshme

890 Euro

Gjendja: e perdorur, ngjyra: ndryshme, Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale, Bateri Gel, Goma, Karikus, Kontakt ne WatsApp: 00355683796169

Botuar më 27/06/2023
890,00 euro

Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale, Te Ndryshme

890 Euro

Gjendja: e perdorur, ngjyra: ndryshme, Karroca per invalid, skutera per invalid me Bateri,Karroca elektrike, Karroca Manuale, Bateri Gel, Goma, Karikus, Kontakt ne WatsApp: 00355683796169

Botuar më 01/06/2023
890,00 euro

Kawasaki Ninja 300 (winter edition)

viti i prodhimit 2017 | 5.500 Euro

2.920 km, benzine, gjendja: e re, 2 vende, ngjyra: e zeze, ju lutem vetem telefonata serioze ose whatsaapp.motori ka gervishtje tek nje nga plastikat anesore (krahu i majte).motori nuk ka asnje difekt dhe eshte ne gjendje te shkelqyer, Shitet Kawasaki Ninja 300 (winter edition) i vitit 2017, i cili eshte teper i vecante ne llojin e vet.Motori eshte i ardhur nga USA dhe ka qene me zero kilometra.Aktualisht ka 2920 km te cilat jane bere ne rruge te gjata dhe shume pak brenda TiranesMarsha =6Sistem ABS (para dhe mbrapa)Goma Bridgestone.Arsya pse shitet eshte per te kaluar ne nje kategori tjeter. Cmimi pak i diskutueshem

Botuar më 12/05/2023
5.500,00 euro

MOTORR I RI " SYM SYMPHONY" PRODHIM 2022 SYM SYMPHONY 200CC

viti i prodhimit 2022 | 2.200 Euro

1.000 km, 200 cc, benzine, gjendja: e re, 2 vende, ngjyra: kaf, PRODHIM VITI 2022, 1000KM

Botuar më 11/05/2023
2.200,00 euro

SHITET MOTORR Elektrik me bateri City Coco

60.000 Leke

Ne gjendje shume te mire pune. Ngjyre e verdhe.

Botuar më 30/04/2023
60.000 leke

Yamaha MOTOTRRA NE SHITJE - 49 CC

90.000 Leke

49 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 2 vende, ngjyra: jeshil+bardhë, Shitet Yamaha 49 CC në gjendje perfekte me dokumente të rregullta rifreskuar targa 3 muaj më parë

Botuar më 24/04/2023
90.000 leke
)