Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET DHOME GJUMI

Tiranë | 35.000 Leke

Per cift, Italiane, endief, ngjyre pana me qershi, dollap i madh, krevat dopio, komo, komedina

Botuar më 14/08/2018
35.000 leke

KOLLTUQE TRESHE, DYSHE, NJE TEK DHE NJE PUPE

Tiranë | 50.000 Leke

Cope, ngjyre bezhe, ne gjendje shume te mire, vetem tre muaj te perdorur.

Botuar më 14/08/2018
50.000 leke

DHELPER

gjendja: Shume e mire | 4.000 Leke

E BALSAMOSUR, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 14/08/2018
4.000 leke

KREVAT DOPIO

gjendja: Shume e mire | 20.000 Leke

ME DYSHEK DORMEO, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 14/08/2018
20.000 leke

DHOME GJUMI

gjendja: Shume e mire | 40.000 Leke

PER FEMIJE, NGJ KAFE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 14/08/2018
40.000 leke

DHOME GJUMI

gjendja: Shume e mire | 28.000 Leke

PER FEMIJE ME 2 KREVATE TEK, NGJ E BARDHE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 14/08/2018
28.000 leke

RAFT ME 2 KANATA

gjendja: Shume e mire | 6.000 Leke

NGJ KAFE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 14/08/2018
6.000 leke

KRISTALIERE

gjendja: Shume e mire | 6.500 Leke

ME 2 KANATA XHAMI, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 14/08/2018
6.500 leke

DOLLAP ME 3 KANATA

gjendja: Shume e mire | 18.000 Leke

,ME 2 SIRTARE, NGJ KAFE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar më 14/08/2018
18.000 leke