Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN KOLLTUQE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 12.000 Leke
Karakteristika

Gjithçka per shtepine, Ne shitje, Kende ndenjeje, divane, kolltuqe
Shiten, 12.000 leke
Përshkrim

3, 2 dhe 2 teke. Dyshja bëhet krevat, Komuna Parisit

12.000 leke

Botuar më 14/02/2020

Telefon
Email
)