Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KUZHINE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 50.000 Leke
Karakteristika

Gjithçka per shtepine, Ne shitje, Bufe & dollape kuzhine
Kuzhine, 50.000 leke
Përshkrim

Ngjyre vishnje me pana, me lavapjate dhe lavaman, 440cm gjatesia, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

50.000 leke

Botuar më 26/03/2020

Telefon
Email
)