Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KREVAT SUPERDOPIO

gjendja: E mire | Tiranë | 10.000 Leke
Karakteristika

Gjithçka per shtepine, Ne shitje, Krevate
Krevat superdopio, 10.000 leke
Përshkrim

Me tapiceri lekure dhe dyshek, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

10.000 leke

Botuar më 23/03/2020

Telefon
Email
)