Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PASQYRE PER WC

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 4.500 Leke

E punuar me pllaka mozaiku, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 20/08/2019
4.500 leke

KEND NDENJEJE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 28.000 Leke

Cope ngjyre vishnje, me kontenitor dhe krevat, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 20/08/2019
28.000 leke

TAVOLINE + 4 KARRIGE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 15.000 Leke

Metalike dhe me thurje kashte, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 20/08/2019
15.000 leke

KEND NDENJEJE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 24.000 Leke

Cope ngjyre kafe, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 20/08/2019
24.000 leke

SET LOKALI

gjendja: Shume e mire | 12.000 Leke

Me tavoline dhe4 karrige, me shilte, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkollesh "Vasil Shanto"

Botuar më 20/08/2019
12.000 leke

KEND NDENJEJE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 45.000 Leke

Material cope kamosh, ngjyre e zeze, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 20/08/2019
45.000 leke

KREVAT FEMIJESH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 9.000 Leke

Per bebe dhe per femije deri 10 vjec, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 20/08/2019
9.000 leke

TAVOLINE BUKE BASHKE ME KARRIGET, HAPET DHE BEHET E MADHE

Tiranë | 10.000 Leke

Ne gjendje shume te mire., Tirane

Botuar më 20/08/2019
10.000 leke

SHES PIANURE 2X2, LAVAMAN+GRUP, ASPIRATOR,

gjendja: E mire | Tiranë | 20.000 Leke

Pianure me 2 vatra korenti dhe 2 me gazi , aspirator, lavaman, te gjitha per 20000 leke, tirane

Botuar më 18/08/2019
20.000 leke

DHOME GJUMI

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 28.000 Leke

Dollap me 2 kanata, 2 krevat tek me dyshek, tavoline pune me biblioteke, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 17/08/2019
28.000 leke