Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DHOME GJUMI FEMIJESH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 30.000 Leke
Karakteristika

Gjithçka per shtepine, Ne shitje, Dhoma gjumi
Dhome gjumi femijesh, 30.000 leke
Përshkrim

Me 2 krevate teke, dollap, tavoline pune dhe biblioteke, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr.Sami Frasheri, 50m mbi shkollen P.Nini.Luarasi

30.000 leke

Botuar më 01/07/2020

Telefon
Email
)