Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITEN 3 KOMPLETE KOLLTUQESH DYSH LEKURE DHE COPE

gjendja: E mire | Tiranë | 50 Leke

Kolltuqe lekure dhe cope 3 komplete 3 tavolina 4 pupa., kinostudio

Botuar më 02/07/2020
50 leke/cope

SHITET KEND DIVANI NGJYRA BEZHE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 55.000 Leke

Permasat 3 × 3.30 . Ne gjendje shume te mire. Shum pak i perdorur. Shitet per arsye mosperdorimi, Kamez

Botuar më 02/07/2020
55.000 leke

ORE MURI

gjendja: E re | Tiranë | 1.000 Leke

Me motive kombetare, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr.Sami Frasheri, 50m mbi shkollen P.Nini.Luarasi

Botuar më 02/07/2020
1.000 leke/cope

TAVOLINE NGRENIE

gjendja: E mire | Tiranë | 25.000 Leke

Me 6 karrige me tapiceri lekure kafe, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr.Sami Frasheri, 50m mbi shkollen P.Nini.Luarasi

Botuar më 02/07/2020
25.000 leke

KREVAT DOPIO

gjendja: E mire | Tiranë | 19.000 Leke

Me trine druri,, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1, Rruga "Sami Frasheri" prane shkolles "Petro Nini"

Botuar më 02/07/2020
19.000 leke

DOLLAP

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 9.000 Leke

Me 2 kanata, material melamine, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1, Rruga "Sami Frasheri" prane shkolles "Petro Nini"

Botuar më 02/07/2020
9.000 leke

DOLLAP

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 9.000 Leke

Me 2 kanata, material melamine, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1, Rruga "Sami Frasheri" prane shkolles "Petro Nini"

Botuar më 02/07/2020
9.000 leke

DOLLAP

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 9.000 Leke

Me 2 kanata, material melamine, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1, Rruga "Sami Frasheri" prane shkolles "Petro Nini"

Botuar më 02/07/2020
9.000 leke

KREVAT DOPIO

gjendja: E mire | Tiranë | 19.000 Leke

Me trine druri,, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1, Rruga "Sami Frasheri" prane shkolles "Petro Nini"

Botuar më 02/07/2020
19.000 leke

PEME DEKORATIVE

gjendja: E mire | Tiranë | 1.800 Leke

Me lule roze, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 02/07/2020
1.800 leke
)