Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LABORANT/E Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Per proteza dhe allci, Adresa: Rruga Kuvajt, Tirane

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

SHPERNDARES Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Me motorr per porosi te laboratorit, Adresa: Rruga Kuvajt, Tirane

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

MENAXHER SHITJESH Schwarzkopf Professional Albania Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per: Zonen e veriut, Zonen e jugut dhe Tiranen.Aplikantet duhet te dergojne cv brenda dates 29.02.2020 ne adresen e-meil: ana@zikop.com, Adresa: Rruga Sami Frashri perballe Drejtorise se Policise Tirane, Qendra Metropol, kti II, mbi dyqan swarovski

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

BERBER Kerkohet Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Stacioni trenit, Rr. "Reshit Petrela"

Botuar më 17/02/2020
e kenaqshme

AGJENT/E TERRENI Onix Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ne fushen e kozmetikes, te kete leje drejtimi te punoje ne grup. shitje neper rrethe , te interesuarit te kontaktojne ne numrin e poshte shenuar, Tiranë

Botuar më 17/02/2020
e kenaqshme

SANITARE SPITALI I ZEMRES Dr. Roland Xhaxho (Spitali Kirurgjikal-Kardiovaskular) Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha deri 50 vjeç. Puna me turne, Adresa: Rr. “Frederik Shiroka", perballe Hotel Mondial,Tirane

Botuar më 15/02/2020
e kenaqshme

MASAZHATORE REVIVE SPA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. Te jene serioze, me ose pa eksperience pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit:

Botuar më 14/02/2020
e kenaqshme

NDIHMESE Sallon Bukurie Anila Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Parukiere (2 punonjese). Me eksperience pune mbi 2 vjet. Orari punes 10/00 – 19/00. Mosha nen 30 vjec, Adresa: Ish stacioni trenit, Adresa: Ish stacioni trenit

Botuar më 14/02/2020
e kenaqshme

PARUKIERE Sallon Abstraction Studio Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Femer ose mashkull , me eksperience pune., Adresa: Rr."Frosina Plaku"

Botuar më 14/02/2020
e kenaqshme

NDIHMES PARUKIERE Parukeri Liktrix Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Preferohet me eksperience pune, Adresa: Kompleksi Homeplan, Tiranë

Botuar më 14/02/2020
E kenaqshme
)