Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KUJDESTARE - KERKOHET TE PUNESOHET NJE KUJDESATRE PER TE MOSHUAR

Paga: 70.000 Leke |

Kerkohet nje person qe te perkujdeset per nje zonje te moshuar. Zonja nuk eshte invalide. Kerkohet per Gatim dhe Shoqeri., Adresa: Dhermi, Himarë

Botuar më 29/05/2023
70.000 Leke

AGJENT/E SHITJESH VENDE PUNE - OFROHEN MUNDESI PUNESI: AGJENT/E SHITJESH PER TIRANEN Kërkon të punësojë

Paga: page baze + % |

Orari nga e hena ne te premte 09:00-17:00 dhe dita e shtune 09:00-14:00, avantazh personat me eksperience pune te meparshme, kushte pune shume te mira, te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit:, Adresa: Don Bosko, Tiranë

Botuar më 29/05/2023
page baze + %

MANIKYRISTE NJOFTIME PUNE - PARUKERI ESTETIKE "DEA", kerkon: Estetiste / Manikyriste

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA! |

* Te jete profesioniste dhe korrekte ne pune.

Botuar më 29/05/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA!

MJEK/E STOMATOLOGE PUNË Tirana Kërkon të punësojë

Paga: 1000 Euro |

Vende vakante për kategorinë mjekesiblloklaborant dentar paga 800-1000 euro me eksperienc 1 dite ne jave pushimkontakto si më poshtë:0696630282 punetirana@, Tiranë

Botuar më 27/05/2023
1000 Euro

MJEK/E STOMATOLOGE PUNË Tirana Kërkon të punësojë

Paga: 1000 Euro |

Vende vakante për kategorinë mjekesiblloklaborant dentar paga 800-1000 eurome eksperienc?? 1 dite ne jave pushimkontakto si më poshtë:?? 0696630282?? punetirana@, Tiranë

Botuar më 27/05/2023
1000 Euro

BERBER Njoftime pune - BERBER BESI Kërkon të punësojë

Paga: 50% e xhiros ditore |

Berber. Kushte te mira pune, Me eksperience pune mbi 2 vjet, Adresa: Pazari Ri

Botuar më 26/05/2023
50% e xhiros ditore

MJEK/E STOMATOLOGE PUNË Tirana Kërkon të punësojë

Paga: 1000 Euro |

Vende vakante për kategorinë mjekesiblloklaborant dentar paga 800-1000 euro me eksperienc 1 dite ne jave pushimkontakto si më poshtë:0696630282 punetirana@, Tiranë

Botuar më 26/05/2023
1000 Euro

MJEK/E STOMATOLOGE PUNË Tirana Kërkon të punësojë

Paga: 1000 Euro |

Vende vakante për kategorinë mjekesiblloklaborant dentar paga 800-1000 eurome eksperienc?? 1 dite ne jave pushimkontakto si më poshtë:?? 0696630282?? punetirana@, Tiranë

Botuar më 25/05/2023
1000 Euro

ASISTENTE DENTARE Njoftime pune - Kerkohet Asistente Dentare

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Prioritet eksperienca e punes, Adresa: Bllok

Botuar më 25/05/2023
e kenaqshme + sigurime

ESTETISTE Njoftime pune - Akuarel Nails, kerkon per pikat e saj: Estetiste per thonj

Paga: Ofrohet pagese e larte + Sigurime shoqerore + % |

* Te interesuarat te kene minimumi 1 vit eksperience pune ne sallon, Adresa: Adresat: * Bllok. - * Rr. "Komuna Parisit". - * Rr. "Kosovareve".

Botuar më 25/05/2023
Ofrohet pagese e larte + Sigurime shoqerore + %
)