Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MASAZHATORE DELIR MASAGGE Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

2 Vajza. Mosha 20-35 vjec. Te jene te komunikueshme, kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Sheshi "Willson" Prane Nobis, Tiranë

Botuar më 05/08/2020
Paga e kenaqshme

MASAZHATORE QENDRA E MASAZHIT VINTAGE Kërkon të punësojë

Paga: rroge baze dhe perqindje te larta |

Femer, me eksperience pune, Adresa: Stadiumi Dinamo,mbrapa restorantit "Pa Pirunj"

Botuar më 04/08/2020
rroge baze dhe perqindje te larta

NDIHMES PARUKIERE PARUKERI JENA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ndihmes parukiere per manikyr dhe depilim! Manikyr/pedikyr me produktet e veta dhe te ler perqindje te vogel tek pronarja, me eksperience pune, ofrojme kushte te mira pune, Adresa: Qytet Studenti

Botuar më 03/08/2020
e kenaqshme

PARUKIERE Parukeri Estetike "Teuta" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te dije te beje edhe thonjt. Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Durresit", ne krah te Colosseut

Botuar më 03/08/2020
e kenaqshme

SHOFER IRIS COSMETIC , Magazina kryesore. Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Te kete grupin C ne lejen e drejtimit. Te kete eksperience si drejtues mjeti ne tregun e produkteve ushqimore .Te kete aftësi te mira komunikuese dhe bashkëpunuese. ., mosha 25 - 40 vjec, ekzekuton porositë e marra nga menaxheret.sigurohet që te dergojë porosine tek klienti në kohe të shpejtë.eshtë në kontakt të vazhdueshëm me financen dhe menaxheret për të siguruar një shërbim sa më cilësore për klientin., per me shume informacione kontaktoni ne numrin :, Adresa: Adresa: Autostrada TR-DR , Km 1 , Tirane , ( prane Spitalit Salus dhe Vodafone )

Botuar më 03/08/2020
E kenaqshme

SISTEMUESE IRIS COSMETIC , Magazina kryesore. Ofron vend pune Sistemuese rafti dhe pergatitese porosish

Paga: E kenaqshme |

Te kete patjeter eksperience 1 vjecare ne nje nga supermarketet e Tiranes . Te jete e sakte ne kryerjen e detyrave qe i caktohen, kandidatet pa eksperience nuk do te merren ne konsiderante, kandidatet mund te dergojne cv e tyre ne adresen. per me shume kontaktoni ne nr, Adresa: Adresa: Autostrada TR-DR , Km 1 , Tirane , ( prane Spitalit Salus dhe Vodafone )

Botuar më 03/08/2020
E kenaqshme

PARUKIERE Parukeri Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Te kete eksperience pune , dhe te dije te bej dhe thonjt ,, Adresa: Rruga Medar Shtylla , perballe lulishtes, Tiranë

Botuar më 31/07/2020
E kenaqshme

INFERMIERE KERKOHEN INFERMIERE PER PUNESIM NE GJERMANI! CARE FOR YOUR FUTURE NE GJERMANI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kene perfunduar studimet e larta ( diploma e detyrueshme) si dhe te kene eksperience pune. Dokumentat ne bashki, perkthimet dhe banesat sigurohen nga kompania.Ofrohen kushte te mira pune., personat e interesuar te dergojne cv-te e tyre ne adresen ose per cdo paqartesi te kontaktojne ne whatsapp ne nr e kontaktit:, Tiranë

Botuar më 31/07/2020
e kenaqshme

NDIHMES PARUKIERE Sallon Bukurie Dyshka Kërkon të punësojë

Paga: Paga e mire + sigurime |

Preferohet te punoje dhe thonjt me xhel. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. 'Durresit", mbas Ministrise se Arsimit

Botuar më 28/07/2020
Paga e mire + sigurime

PARUKIERE Sallon Bukurie Dyshka Kërkon të punësojë

Paga: Paga shume e mire + sigurime |

Me eksperience pune. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. 'Durresit", mbas Ministrise se Arsimit

Botuar më 28/07/2020
Paga shume e mire + sigurime
)