Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PARUKIERE

BEAUTY CENTER LINDA

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune. Te jene te afta te perballojne flukset.
/ GRIMIERE

Detyrat dhe Pagesa

Ne varesi te eksperiences
Ofrohen kushte te mira pune

Kontakte

Rruga "Teodor Keko", Astir
Tiranë

Botuar më 30/06/2020

)