Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MASAZHATORE

POWER HAND

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me ose pa eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme + sigurime
Ofrohen kushte shume te mira pune

Kontakte

Ne bllok, tek piceri Era
Tiranë

Botuar më 21/11/2020

)