Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AGJENTE MARKETINGU FLAVIO-MED SHPK Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme + perqindje. |

(F). Per zonen e Tiranes. Te kete aftesi te mira komunikimi. Te jete e afte te punoje ne grup. Te kete eksperience pune si agjente marketingu , mosha 25 deri 35 vjec , gjithashtu te disponoje patenten e klasit B, Adresa: Ish stacioni i fundit i Tiranes se Re, Rruga: Haxhi Isuf Banka

Botuar më 22/02/2020
Paga e kenaqshme + perqindje.

PUNONJESE Qender Masazhi per Beba Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Perparesi personat me arsim Fizioterapie, te kene eksperienca me beba, ne perkujdesjen ndaj tyre, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e kontaktit, Adresa: Tirane, Tiranë

Botuar më 22/02/2020
Paga e kenaqshme

NDIHMESE Sallon Bukurie Anila Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Parukiere (2 punonjese). Me eksperience pune mbi 2 vjet. Orari punes 10/00 – 19/00. Mosha nen 30 vjec, Adresa: Ish stacioni trenit, Adresa: Ish stacioni trenit

Botuar më 21/02/2020
e kenaqshme

FARMACIST/E FARMATECH Shpk kerkon te punesoje per qytetin e Vlores

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Me Provim Shteti. Mundesisht te kene eksperience pune me rimbursimin. Kontrata sipas kodit te punes ne fuqi. Dergoni CV ne: info@farmatech.net

Botuar më 21/02/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

FARMACISTE FARMACI FIORI Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: page e kenaqshme |

Me provim Shteti, me eksperience pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrine telefonit, Adresa: Tek fresku, Tiranë

Botuar më 20/02/2020
page e kenaqshme

SHPERNDARES KERKOHET MOTORRIST-SHPERNDARES

Paga: E kenaqshme |

KERKOHET MOTORRIST-SHPERNDARES, te interesuarit te kontaktojne ne tel. nga e hena ne te shtune nga ora 8.00-16.00, Tiranë

Botuar më 19/02/2020
E kenaqshme

LABORANT/E Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Per proteza dhe allci, Adresa: Rruga Kuvajt, Tirane

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

SHPERNDARES Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Me motorr per porosi te laboratorit, Adresa: Rruga Kuvajt, Tirane

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

MENAXHER SHITJESH Schwarzkopf Professional Albania Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per: Zonen e veriut, Zonen e jugut dhe Tiranen.Aplikantet duhet te dergojne cv brenda dates 29.02.2020 ne adresen e-meil: ana@zikop.com, Adresa: Rruga Sami Frashri perballe Drejtorise se Policise Tirane, Qendra Metropol, kti II, mbi dyqan swarovski

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

BERBER Kerkohet Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Stacioni trenit, Rr. "Reshit Petrela"

Botuar më 17/02/2020
e kenaqshme
)