Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

INFERMIERE

KERKOHEN INFERMIERE PER PUNESIM NE GJERMANI! CARE FOR YOUR FUTURE NE GJERMANI

Kërkon të punësojë

Kriteret

Te kene perfunduar studimet e larta ( diploma e detyrueshme) si dhe te kene eksperience pune. Dokumentat ne bashki, perkthimet dhe banesat sigurohen nga kompania.Ofrohen kushte te mira pune.

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme
Personat e interesuar te dergojne CV-te e tyre ne adresen ose per cdo paqartesi te kontaktojne ne whatsapp ne nr e kontaktit:

Kontakte

Tiranë
careforyourfuture@web.de
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 31/07/2020

)