Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FARMACISTE

Njoftime pune - FARMACI BLLOKU – TIRANE, paraqet vend te lire pune

Kriteret

Kandidatja per postin e farmacistes duhet te plotesoj kushtet e meposhtme: 1. Te jete anetare e Urdherit te Farmacistit. 2. Mosha nen 45 vjeç. 3. Eksperience te meparshme pune. 4. Njohuri te mira te gjuhes angleze. Te interesuarat te dergojne CV-te ne adresen: [email protected]

Detyrat dhe Pagesa

Shume te mira

Kontakte

Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 23/06/2022

)