Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FARMACISTE

FARMACI

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me orar te plote 8 ore ,dita e diele pushim. Orari zyrtar i farmacise 9 me 21:00

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme
Ofrohen kushte shume te mira pune

Kontakte


Botuar më 21/11/2020

)