Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ESTETISTE Njoftime pune - AURA BEAUTY CENTER, kerkon: ESTETISTE E PERGJITHSHME

Paga: * OFROHEN PAGESA SHUME TE MIRA |

* Puna me 2 turne / 8 ore ne dite. * E Diela pushim! * Kushte pune te kenaqshme, Adresa: Rrugica Liceut, mbrapa TVSH. Per me teper informacion lutemi te na kontaktoni ne :

Botuar më 25/02/2024
* OFROHEN PAGESA SHUME TE MIRA

SPECIALISTE Njoftime pune - AURA BEAUTY CENTER, kerkon: Specialiste Manikyr/Pedikyri

Paga: * OFROHEN PAGESA SHUME TE MIRA |

* Puna me 2 turne / 8 ore ne dite. E Diela pushim! * Kushte pune te kenaqshme, Adresa: Rrugica Liceut, mbrapa TVSH. Per me teper informacion lutemi te na kontaktoni ne :

Botuar më 25/02/2024
* OFROHEN PAGESA SHUME TE MIRA

PERFAQESUES MJEKSOR PUNË TIRANA

Paga: 1000 Euro Kontaktoni ne WhatsApp per me shume informacion |

Kandidati duhet te jete i pajisur me patente te klasit b., Tiranë

Botuar më 24/02/2024
1000 Euro Kontaktoni ne WhatsApp per me shume informacion

LABORANTE DENTARE PUNË TIRANA

Paga: 1000 Euro Kontaktoni ne WhatsApp per me shume informacion |

Laborant dentarkriteret e perzgjedhjes per pozicionin e cad/cam:1. te kete nje pervoje profesionale ne profilin e cad/cam-it ne kushtet e nje laboratori dentar, minimallisht 2 vite.2. te kete aftesi bashkepunimi ne grup.3. te jete e afte per te punuar nen presionin e kohes.4. te kete shkathtesi, saktesi dhe korrektesi ne aplikimin e programeve te design-it., Tiranë

Botuar më 24/02/2024
1000 Euro Kontaktoni ne WhatsApp per me shume informacion

DIETOLOGE PUNË TIRANA

Paga: 1200 Euro Kontaktoni ne WhatsApp per me shume informacion |

Kerkohet:-te kete eksperience te meparshem pune-te jete e shkathet dhe korrekteofrohet:-orari: full time ose part time, Tiranë

Botuar më 24/02/2024
1200 Euro Kontaktoni ne WhatsApp per me shume informacion

TEKNOLOG PUNË TIRANA

Paga: 1200 Euro Kontaktoni ne WhatsApp per me shume informacion |

Kandidati duhet:te kete eksperience pune disa vjecare ne industrine ushqimore.te jete njohes shume i mire i standarteve te industrise ushqimore haccp,iso 22000:2005,iso 9001:2018te ndjeke procesin e prodhimitte jete njohes i gjuhes angleze

Botuar më 24/02/2024
1200 Euro Kontaktoni ne WhatsApp per me shume informacion

MJEKE PUNË TIRANA

Paga: 1200 Euro Kontaktoni ne WhatsApp per me shume informacion |

Mjek/e kardiologambjent pune komod., Tiranë

Botuar më 24/02/2024
1200 Euro Kontaktoni ne WhatsApp per me shume informacion

FARMACIST/E PUNË TIRANA

Paga: 65 000 Lek Kontaktoni ne WhatsApp per me shume informacion |

Kerkohet ndihmese farmaciste , me eksperience dhe pa eksperience pune .puna me alternime , part-time . 4-5 ore ., Tiranë

Botuar më 24/02/2024
65 000 Lek Kontaktoni ne WhatsApp per me shume informacion

MJEKE PUNË TIRANA

Paga: 70 000 Lek Kontaktoni ne WhatsApp per me shume informacion |

Part time mjeke kërkesat dhe kualifikimetkontrate pune me orar te reduktuar.2 ore pune në ditë., Tiranë

Botuar më 24/02/2024
70 000 Lek Kontaktoni ne WhatsApp per me shume informacion

MJEK/E STOMATOLOGE PUNË TIRANA

Paga: 2000 Euro Kontaktoni ne WhatsApp per me shume informacion |

Kerkoj stomatolog/e me eksperience ne protetike., Tiranë

Botuar më 24/02/2024
2000 Euro Kontaktoni ne WhatsApp per me shume informacion
)