Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

ESTETISTE

Njoftime pune - Akuarel Nails, kerkon per pikat e saj: Estetiste per thonj

Kriteret

* Te interesuarat te kene minimumi 1 vit eksperience pune ne sallon

Detyrat dhe Pagesa

Ofrohet pagese e larte + Sigurime shoqerore + %

Kontakte

Adresat: * Bllok. - * Rr. "Komuna Parisit". - * Rr. "Kosovareve".

Botuar më 25/05/2023

)