Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

EKSPERTE

THONJSH njoftime pune - SALLON PARUKERIE

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune te pakten 3 vjet
Puna 8 ore ne dite, e diela pushim

Detyrat dhe Pagesa

Kerkohet te punesohet eksperte thonjsh me materialet e veta.
Me Perqindje ose Page Baze
Ofrohen kushte maksimale pune.
Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit

Kontakte

Ne Bllok
Tiranë

Botuar më 18/03/2023

)